Accueil » Zvířata » Láska tě léčí, rodina s velkým srdcem promění život kočky a jejích dvou koťat

Láska tě léčí, rodina s velkým srdcem promění život kočky a jejích dvou koťat

© Láska tě léčí, rodina s velkým srdcem promění život kočky a jejích dvou koťat

Někdy mohou mít ty nejjednodušší činy významný dopad na životy těch, kteří to nejvíce potřebují. To je případ rodiny, která nedávno změnila životy kočky a jejích dvou rozkošných koťat skutkem opravdové laskavosti.

Všechno to začalo, když tato rodina narazil v ulicích města na toulavou kočku bez domova. Kočka zoufale toužila po jídle a přístřeší pro sebe a svá malá koťata. Citliví vůči jeho situaci se rozhodli zasáhnout a změnit svůj život.

Tato toulavá kočka a její koťata pak díky této podporující rodině našli potřebnou pomoc. Kočka rodině okamžitě uvěřila. Její koťata se však nikdy s lidmi nestýkala. Museli pak projít skutečným socializačním procesem.

Přečtěte si Opravdu mají kočky zášť? To říkají odborníci

Chantal a její rodina se starají o toulavé kočky ve svém sousedství

Tak se rodina živila tato kočka a její děti, které jim pomohou začít znovu.

Kočička se nechala vždy se přiblížit a dokonce i hladit snadno. Koťata byla naopak vzdálenější a raději následovala matku do jednoho z útulků, které rodina postavila.
Rodina s velkým srdcem změní život kočky a jejích dvou koťatZachyťte facebook

Kočce se ulevilo, že už nežije na ulici

Kočka byla konečně potěšena, že už nemusí bojovat, aby nakrmila svá koťata. Navíc se tato rodina rozhodla přijmout to.

Koťata se vždy bojí. Nikdy neměli kontakt s lidmi a potřebovali být socializováni. Kittens Orphans Montreal jim našel pěstounskou rodinu, aby jim pomohla.

Přečíst Osiřelá koťátka přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Rodina s velkým srdcem změní život kočky a jejích dvou koťatZachyťte facebook

Koťata překonávají svůj strach

Koťátka tak mohla objevit jejich košík, teplý, pohodlný a speciálně navržený pro jejich štěstí a pohodu.

Kotě Marlah se rychle spřátelilo s rodinnými příslušníky. Mikkie, trochu stydlivější, „ráda s velkým zájmem pozoruje, co se kolem ní děje. Trvalo získat její důvěru, aby předla. Teď vrní, když ji hladíme. Nakonec překonala svou nechuť.

Díky jejich lásce, jejich pozornosti a díky svému úsilí zajistili bezpečný domov pro kočku a našli milující domovy pro koťata. Tento akt laskavosti nám připomíná důležitost pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují, a inspiruje nás všechny k tomu, abychom změnili životy jiných živých bytostí.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.