Accueil » Horoskop » Zvěrokruh odhalen: Objevte nejlevnější znamení!

Zvěrokruh odhalen: Objevte nejlevnější znamení!

Vítám vás, čtenáři! Máme tu únor 2023 a tento měsíc je plný astrologických událostí. Mars, hvězda síly a energie, vstoupí na oblohu a ovlivní mnoho znamení zvěrokruhu. V dnešním článku se zaměříme na astrologické předpovědi pro ty, na které má pohyb Marsu vliv.

Prvním ovlivněným znamením zvěrokruhu bude nejpracovitější znamení, které připomíná hodnoty vytrvalosti a disciplíny. Jeho vliv se projeví v oblasti kariéry a peněz. Toto období napomůže rozkvětu osobních vášní a projektů, ale bude také představovat rizika a výzvy.

Dvě další znamení se dočkají změn v životě, když Mars vstoupí do jejich astrologické sféry. Prvním z nich je znamení, které je známé tím, že je velmi opatrné a opatrně zachází s penězi a zdroji. To bude platit zejména v nadcházejícím měsíci, protože Mars bude ovlivňovat hospodaření s financemi. Lidé v tomto znamení budou muset být opatrní a vypočítaví.

Druhé znamení bude ovlivněno vlivem Marsu na komunikaci a spolupráci. To přinese příležitosti k učení a rozvoji v nových a inovativních oblastech. Pro zúčastněné je to vhodná doba k riskování a objevování nových cest.

Mars je planeta, která odhaluje vášeň, sílu a činorodost. V únoru Mars vstoupí do znamení Berana, které přeje odvážným snahám a odvaze čelit překážkám. Tato pozice bude podněcovat touhu dotáhnout věci do konce, pustit se do nových oblastí a do neznáma.

Lidé narození v určitých znameních zvěrokruhu budou z přechodu Marsu do znamení Berana plně těžit.

Tato znamení si uvědomí svou silnou vůli vytrvat ve svém úsilí a budou ochotnější podstoupit vypočítavé riziko, aby dosáhli svých cílů. Budou bezohlednější, vášnivější a odvážnější než obvykle. Osoby narozené v těchto znameních budou muset být opatrné a dvakrát si rozmyslet, než učiní důležitá rozhodnutí, protože je snadné nechat se unést vášní.

Celkově Mars v Beranu slibuje pozitivní výsledky těm, kteří umí svou energii a ctižádost usměrnit tak, aby dosáhli uspokojivých výsledků.

Vliv planet na Panny: 22. srpna až 22. září

Únor je pro Panny zajímavým obdobím. Díky konjunkci Slunce a Merkuru bude jasnost a inteligence na vrcholu. Bude to ideální doba pro organizaci úkolů a rozjíždění nových projektů.

Slunce ve Vodnáři také přinese touhu pustit se na nové intelektuální území a Panny by měly cítit velkou motivaci učit se novým věcem. Toto postavení však může také způsobit, že Panny budou ze všech tří znamení zvěrokruhu nejlínější.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Natalia (@natye.zodiak)

Vliv planet pro Raka: 22. června až 22. července

Únor je pro Raky obdobím velkých příležitostí. Díky Marsu v Beranu budou mít více energie než kdy jindy. To dodá Rakům sílu a motivaci, kterou potřebují k tomu, aby se zaměřili na své cíle a dosáhli svých snů. Zároveň jim Neptun v Rybách připomene, jak je důležité vytvořit rovnováhu mezi prací a zábavou.

Budou si muset dávat pozor, aby se příliš nezapojovali do činností, které nepodněcují jejich vášně, protože by tím mohli přijít o peníze a energii – čímž by se zařadili mezi nejskromnější ze všech tří znamení zvěrokruhu.

Vliv planet na Kozoroha: 22. prosince až 19. ledna

Únor bude pro Kozorohy velmi produktivním obdobím. Saturn ve Střelci je povzbudí, aby se pustili do práce a dokončili, co začali. Budou mít také mnohem větší šanci získat to, co chtějí, pokud budou tvrdě pracovat a vytrvají. Jupiter ve Štíru podpoří jejich intuici a introspekci, díky nimž získají jasný obraz o hodnotách, které jsou pro ně skutečně důležité.

Budou si muset uvědomit, že finanční kontrola je ještě důležitější než kdy jindy – díky tomu Kozorozi patří mezi nejskromnější ze všech tří znamení zvěrokruhu.

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie