Accueil » Zvířata » letecká společnost přišla o 4 psy

letecká společnost přišla o 4 psy

Rozrušující a srdcervoucí. Tímto způsobem se tisíce TikTok popsat video, na kterém zoufalý muž pláče pro své čtyři psy. Psi se ztratili během cesty mezi dvěma letišti a letecká společnost nevěděla, jak reagovat.

Bezútěšný muž pláče, když se dozví, že letecká společnost ztratila jeho čtyři psy

Muž odletěl do Istanbulu se svými čtyřmi domácími mazlíčky. Letecká společnost je tedy přepravila v zavazadlovém prostoru, nikoli v kabině.

Muž se rozplakal, když se dozvěděl, že jeho zvířata nedorazila na místo určení a nelze je najít.

„Kde jsou moji psi, kde jsou moji psi?“začal zoufale křičet a kopat do zaměstnanců letecké společnosti.

Video ukazuje, jak se v zoufalém pohybu chytá za hlavu, pak se vrhá na zem a silně kope.

Video již získalo tisíce zhlédnutí a vyvolala pobouření uživatelů, kteří se domnívají, že by letecká společnost měla reagovat.

(Video) Bezútěšný pláč muže, který se dozvěděl, že letecká společnost ztratila jeho čtyři psyZdroj: Capture Instagram

„Doufám, že je brzy najdou.“Cítila jsem jeho bolest a zoufalství“, „Doufám, že je dostal zpět, jaká je to velká bolest a šokuje mě, že tento muž trpí kvůli svým psům, kteří jsou pro něj jeho čtyři děti“, jsou některé z komentářů.

Psi nám dělají dobře emocionální díky bezpodmínečná láska Bezpodmínečná láska, kterou k nám psi chovají, z nich dělá vynikajícího společníka a útěchu pro lidi, kteří žijí sami. Vlastnictví psa může lidem pomoci zotavit se z osobního traumatu, například ze ztráty milované osoby.

Studie ukazují, že majitelé psů mají nižší krevní tlak a hladinu cholesterolu než lidé, kteří nežijí se psem, a méně často trpí zdravotními problémy.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.