Accueil » Zvířata » Lvíče se s podivným řevem vynoří z podrostu a hledá svou matku.

Lvíče se s podivným řevem vynoří z podrostu a hledá svou matku.

Video: Lvíče se s podivným řevem vydává z podrostu hledat svou matku.

Kdybychom se setkali tváří v tvář dospělému lvu, utíkali bychom opačným směrem. Když však narazíme na rozkošné lvíče, je to něco jiného.

Možná vás toto lvíče chce vyděsit, možná chce jen najít svou matku. Ale ať tak či onak, ten řev vás donutí zamilovat se.

Toto video zhlédly miliony lidí online a není těžké pochopit proč. Lvi jsou majestátní zvířata, která žijí ve volné přírodě. Proto k nim my lidé chováme velký respekt. I v populární kultuře mají lvi své místo. Odvoláváme se na klasiku od Disneyho, jako je např. animovaný film „Lví král“.

Lvíče se s podivným řevem vynoří z podrostu a hledá svou matku.

Setkat se tváří v tvář lvu musí být úžasný zážitek. pro každého. Naštěstí se to nestává příliš často. Lev musí žít ve volné přírodě, oddělený od člověka a mít možnost žít v klidu.

Video: Lvíče vyleze z podrostu a s podivným řevem hledá svou matku.Zdroj: Capture Instagram

Velký lev může vyděsit každého. Ale když jsou mladí, jsou stejně mírní a nevinní jako ostatní zvířata. Proto si toto mládě získalo srdce mnoha lidí…

Zde je video:

Video: Lvíče se vynoří z podrostu a hledá svou matku s podivným řevem pic.twitter.com/MWICaE6iXi

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 20. února 2023

Tak možná nás chce svým řevem vyděsit. Nicméně, on určitě hledá svou matku. V každém případě jeho rozkošný řev jistě nevyvolává takový strach, jako kdyby ho vydával dospělý lev.

Toto mládě chce skutečně jen najít svou matku. Takže z něj nejde strach. Naopak, je rozkošný… Proto roztavil tisíce uživatelů internetu.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.