Accueil » Zvířata » Majitel psa, který zmizel před šesti lety, si myslel, že dostává falešné zprávy, a zjistí nemyslitelné!

Majitel psa, který zmizel před šesti lety, si myslel, že dostává falešné zprávy, a zjistí nemyslitelné!

Majitel psa, který zmizel před 6 lety, si myslel, že dostává falešné zprávy, objeví nemyslitelné!

Velká překvapení se vždy dějí, když je nejméně čekáte. V každém případě to musel prožít majitel tohoto psa. Poté, co několik let ztratil svého domácího mazlíčka, ho kontaktoval útulek s dobrou zprávou. Čtyřnožec byl nalezen.

Pes: Buddyho příchod do útulku!

Příběh se odehrál ve městě Raytown ve státě Missouri v USA. Je o psovi jménem Buddy. Příjezd do útulku Midwest Animal RescueTenhle se zpočátku zdál být velmi plachý. Ale po chvíli pobytu si zvíře vytvořilo náklonnost k zaměstnancům. Erin Morseová, zakladatelka a ředitelka sdružení, o zvířeti hovořila s deníkem The Dodo. A přinejmenším můžeme říct, že čtyřnožce dobře zná.

Majitel psa, který zmizel před 6 lety, si myslel, že dostává falešné zprávy, zjistil nemyslitelné!Zdroj: Capture Instagram

Z toho, co nám řekla Erin Morseová, Buddy Buddy byl v útulku „trochu vystrašený“. Postupem času si však pes „rychle rozplynul srdce zaměstnanců a dobrovolníků“, pokračuje. Na příchod zvířete do útulku si přitom ředitelka vzpomíná velmi dobře. Jak vysvětlila, byl „špinavý, ale zdravý“. Dodala, že „sténal a bušil na dveře klece pokaždé, když někdo přišel, a chtěl se dostat ven“.

Buddy má majitele!

Buddy měl po návratu několik kontrol. Například byl podroben identifikační čip. Zřejmě až později se zjistilo, že pes má majitele. Jakmile si to útulek uvědomil, snažil se majitele kontaktovat zasláním e-mailů. Bohužel na tyto zprávy nebylo odpovězeno. Přesto se tým Midwest Animal Rescue nerozhodl vzdát.

Tentokrát se pokusili telefonicky kontaktovat přímo Buddyho majitele. Nakonec se jim podařilo majitele psa přemluvit, aby mu sdělil dobrou zprávu. Shledání s jeho domácím mazlíčkem ho potěšilo. Jeho odhalení dobrovolníky překvapilo. Podle jeho slov se nyní před 6 lety že hledal čtyřnožce.

Majitel psa, který zmizel před 6 lety, si myslel, že dostává falešné zprávy, objeví nemyslitelné!Zdroj: Capture Instagram

Pes: Setkání, které je skvělé vidět!

Zřejmě je to v 2017 Majitel našel Buddyho v útulku, než si ho osvojil. Bohužel krátce poté pes z domova utekl. Snažil se ho tedy najít projížďkou po Springfieldu, ale bezvýsledně. Zpráva, kterou mu sdělila organizace Midwest Animal Rescue, ho samozřejmě velmi překvapila. Neztrácel čas a pro zvíře si přijel.

To znamená, že majitel šel přímo do útulku, aby našel Buddyho. A to i přesto, že 4 hodiny času na cestu mezi nimi. Jakmile dorazili na místo, pes okamžitě poznal svého pána. Jak řekla Erin Morseová: „Malý Buddy šel hned za svým tatínkem a jeho ocásek se vrtěl. Shledání, které dojalo i režiséra. „Nikdy se nevzdávejte naděje, že se váš malý Buddy jednoho dne najde,“ dodala.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.