Accueil » Zvířata » Malé ztracené hříbě si splete obraz autobusu a běží za ním v domnění, že je to jeho matka.

Malé ztracené hříbě si splete obraz autobusu a běží za ním v domnění, že je to jeho matka.

Video: Malé ztracené hříbě si splete obraz autobusu a běží za ním v domnění, že je to jeho matka.

Ztracené hříbě si v autobuse splete matku a vyfotí se s ní. V Indii je zcela běžné, že veřejnou dopravu zdobí obrovské reklamy. V tomto smutném příběhu si ztracený kůň spletl tyto obrázky se svou matkou, což způsobilo, že autobus následoval několik metrů.. Hříbě se zatoulalo od své matky a nemohlo ji najít, takže nyní bylo samo a ztracené. Scéna, kdy toto roztomilé zvíře pronásleduje obraz klisny uvízlé v autobuse, byla opravdu dojemná.

Stalo se to ve městě Coimbatore, kde se místní fotograf Perumal rozhodl tento něžný okamžik zdokumentovat. Malý kůň hledal svou matku, protože podle několika svědků se nebohé zvíře oddělilo od své skupiny, když se chystali překročit řeku, a nyní se ztratilo.

Místní obyvatelé hlásili, že se u řeky zřejmě pase stádo koní, které se při pohledu na velkou díru přesunulo na druhou stranu, ale tento zlobivý koník nechtěl si ho nevšiml, a tak se ztratil.

Ztracené hříbě si spletlo obraz autobusu s matkou.

Pravdou je, že obrázek vytištěný na autobusu byl docela realistický a dokonce měl téměř stejnou barvu jako samotný kůň, jak můžete vidět na videu. To vyvolalo jistou kontroverzi, protože někteří odborníci tvrdí, že tato zvířata nedokážou rozlišovat barvy.

Ať už byl důvod zmatku jakýkoli, krátce po zveřejnění na sociálních sítích se snímky se rychle stala virální a potvrdil lásku a city, které zvířata dokáží vyjádřit. Mnoho lidí navíc uvedlo, že se příběh dotkl jejich srdcí.

Ačkoli se nám nepodařilo získat žádné další informace o tom, co se stalo dál, doufáme, že se nebohému hříběti podařilo najít matku, ať už na vlastní pěst, nebo s pomocí místních lidí. Můžeme jen doufat, že ztracené hříbě je v co nejlepším stavu a že se opět shledalo se svou matkou.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.