Accueil » Zvířata » Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale netušili, co jim osud přichystal.

Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale netušili, co jim osud přichystal.

Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale netušili, co jim osud přichystal.

Když se Alyssa DeLuca a Zachary Chin probudili, očekávali normální, klidné ráno. Netušili však, co jim osud přichystal. Alyssa narazila na příspěvek na Facebooku Trenton Animals Rock, který vše změnil. V příspěvku byl popsán Wes (dříve známý jako Max, pes Jednalo se o „směs čau-čau a šarpeje“. Tenhle se celý den třásl v koutě své boudy v útulku pro zvířata, spolu s fotografií, na které má na tváři obrovský úsměv.

Po prohlédnutí publikace si Alyssa a Zachary nemohli nevšimnout, jak moc se pes podobá Arthurovi, který byl v roce 2005 Zacharyho vlastní pes. Jakmile si přečetli Wesův příběh a viděli, jak moc se podobá Arthurovi, věděli přesně, co musí udělat: zachránit ho.

Pár si adoptuje psa kvůli jeho podobnosti s jejich jiným psem :

Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale nikdy je nenapadlo, co jim osud přichystá.Zdroj: Capture Instagram

Během hodiny po přečtení článku Alyssa a Zachary kontaktovali Trenton Animals Rock a zeptali se, zda by se mohli stát pěstouny. A případně si Wese z útulku adoptovat. Tým rychle zareagoval a zeptal se, kdy se s ním může setkat. Během několika hodin už Alyssa a Zachary odvezli Wese domů.

Když se s Wesem setkali poprvé, byli šokováni, když ho viděli, jak se v kleci třese strachy. Okamžitě jim to zlomilo srdce. Netrvalo však dlouho a Wes jim začal důvěřovat. Jakmile se tak stalo, projevila se jeho dynamická osobnost a téměř okamžitě se stal Arturovým nejlepším přítelem.

Dva psi:

Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale ani ve snu je nenapadlo, co jim osud přichystá.Zdroj: Capture Instagram

Byli si tak podobní, že Alyssa a Zachary často říkali, že jsou si „v podstatě podobní“. stejný pes“ navzdory výrazným rozdílům v jejich chování.

Alyssa a Zachary byli zvědaví, jestli je Wes skutečně směs čau-čau a šarpeje, nebo jestli se za společnými znaky mezi ním a Arthurem skrývá něco jiného, a proto se rozhodli koupit testovací soupravu Embark DNA pro… oba psi.

K překvapení všech se ukázalo, že Wes nebyl… jen tak nějaký pes. Vždyť je to Artušův bratr! Ačkoli je toto odhalení zprvu šokovalo, po zralé úvaze jim dávalo smysl: není divu, že jsou si ti dva navzdory mnoha rozdílům tak blízcí!

Testy DNA také odhalily:

Manželé si adoptují psa, protože se podobá jejich druhému psovi, ale ani ve snu je nenapadlo, co jim osud přichystá.Zdroj: Capture Instagram

Že se nejedná o směs čau-čau a šarpeje, ale o čistokrevné šarpeje.

Pro Alyssu a Zacharyho není záchrana Wesleyho jen záchranou psa z útulku. Jde o to, aby mohl žít se svým bratrem, který se s ním po letech odloučení znovu setkal. Tento srdceryvný příběh nepochybně inspiroval mnoho lidí po celém světě, aby na vlastní kůži poznali jeho sílu.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.