Accueil » Zvířata » Matka koně se zamotá a spadne, její hříbě zpanikaří, když se blíží příliv.

Matka koně se zamotá a spadne, její hříbě zpanikaří, když se blíží příliv.

Matka koně se zamotá a spadne, její hříbě zpanikaří, když se blíží příliv.

Ústí řeky Loughor v Goweru, v jižním Walesu je malebná bažinatá oblast, kterou obývá mnoho zvířat. Když se koňská matka s hříbětem toulala členitým terénem bažin, došlo k náhlé nehodě.

Matka koně se zamotá a spadne, hříbě zpanikaří, když se blíží příliv

Klisna si omylem zamotala zadní kopyto do své matné hřívy. Snažila se ho odstranit, ale ještě více se jí zamotal do hřívy a nebohá klisna nakonec spadla na zem. Pokusila se vstát, ale nešlo to.

Mladé hříbě vidělo matčinu úzkost a vyděsilo se. Nevěděl, jak matce pomoci, a tak stále křičel o pomoc. Také, oblast bude brzy zaplavena přílivem. Situace bylo pro klisnu a její hříbě velmi komplikované.

Matka koně se zamotá a spadne, hříbě zpanikaří, když se blíží přílivZdroj: Capture Instagram

Úředníci RSPCA přijeli na místo, aby evakuovali zvířata z oblasti postižené přílivem. Když však zjistili, v jaké je klisna situaci, okamžitě se pustili do akce. Jeden z policistů vymotal kopyto z hřívy, ale klisna stále odmítala vstát.

Tehdy si policisté uvědomili, že klisna se trápí už několik hodin. Její končetiny byly oslabené tím, že byla uvězněná v této podivné poloze. Čekala, až se její krevní oběh vrátí do normálu.

Matka koně se zamotá a spadne, hříbě zpanikaří, když se blíží přílivZdroj: Capture Instagram

Klisnu se podařilo včas zachránit a hříbě se od ní nikdy neodtrhlo. Bezpodmínečná láska které toto hříbě chová ke své matce, nemá obdoby. Opět se ukázalo, že zvířata milují a cítí.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.