Accueil » Zvířata » Matka se v noci probudila vyděšená kočkami v postýlce svého dítěte

Matka se v noci probudila vyděšená kočkami v postýlce svého dítěte

Video: Matka se v noci budí strachy kvůli kočkám v postýlce svého dítěte

Kočky jsou velmi zvědavá zvířata, ale jsou také zábavné, inteligentní a velmi láskyplné. To se stalo zvědavým kočkám na videu.

Tato matka je situací překvapena

Emily May Caseová byla zprávou překvapena varovné hlášení z bezpečnostní kamery. Ačkoli se toho dne zpočátku obávala, vše skončilo vtipným odhalením. Tato událost se stala před několika měsíci. V noci bylo v Emilyině domě ticho, protože její malý Atti spal v její posteli. Všude byl klid, dokud Emily nezačal zvonit telefon, aby ji upozornil, že se něco děje.

Probudilo mě několik stovek oznámení Upozornění na detekci pohybu z dětská chůvička který jsme nainstalovali pro společnost Atti, říká mladá žena.

Emily okamžitě si všiml, že to není Atti. Vskutku, bylo toByla to jedna z Emelyiných koček. Video ukazuje rozkošné kotě, které si hraje v postýlce.

Zdroj: Capture Instagram

O několik nocí později, přivedl také nového přítele, který se připojil k party. Dál si s plyšáky hráli jako blázni. Tyto kočky nikdy netušily, že jsou sledovány.

Tak nám snímky z tendru ukazují. autentické chování těchto kočekkteří se spolu dobře baví. O to víc je video zvláštní a vtipné.

„Mám rád, když můj fotoaparát zaznamenává pohyb, abych zachytil takové okamžiky.

Emily se rozhodla video sdílet na sociálních sítích jako milé překvapení, které dostala od svých koček, které rády objevují nové hry, ale tentokrát to byly ony, kdo byl přistižen při činu.

Kočky jsou zvědavá zvířata, která chtějí vždy vědět, co se kolem nich děje.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.