Accueil » ZPRÁVY » Mladá dívka zemřela poté, co na TikToku přijala nebezpečnou výzvu: co je to „Blackout Challenge“?

Mladá dívka zemřela poté, co na TikToku přijala nebezpečnou výzvu: co je to „Blackout Challenge“?

Sociální síť TikTok patří v posledních letech k nejrychleji rostoucím díky své inovativní platformě a algoritmu, který zaujal uživatele. Kromě vtipných videí však existují i. nebezpečné „výzvy“, které ohrožují děti . Při této příležitosti dívce z Santa Fe .

Dvanáctiletá dívka byla nalezena mrtvá ve své ložnici poté, co předvedla “ výzva k výpadku proudu“. . Jeho příbuzní varovali, že ho jeho přátelé povzbuzují a snaží se zvýšit povědomí mezi dospívajícími.

Rodina dívky, která zemřela v Santa Fe kvůli virální výzvě na TikToku.

Tragická událost se odehrála v argentinském městě Santa Fe. San Lorenzo kde byla nezletilá dívka vystavena kontroverzní virové výzvě ze strany TikTok známý jako “ výzva k výpadku proudu “ .

Tato velmi nebezpečná „výzva“, která si již vyžádala několik obětí po celém světě, spočívá v zadržování dechu tak dlouho, dokud člověk neztratí vědomí.

Rodina dívky, která se jmenuje Milagros, se o případ podělila na sociálních sítích a upozornila ostatní obyvatele. Tato událost se konala ve městě Capitán Bermúdez se nachází 15 kilometrů severně od Rosario .

Jeden z příbuzných oběti v této souvislosti na Facebooku napsal: „Zdravím všechny. Jmenuji se Lali. Zveřejňuji, čím procházím. Tohle je Milagros, moje malá neteř, která dnes (v pátek) přišla o život, když plnila výzvu na TikToku. Podělte se o ně. Moje rodina a já nemáme žádnou útěchu.

Prohlášení školy, kterou navštěvovala dívka, jež zemřela v důsledku výzvy na TikToku.

Vyjádření školy, kterou navštěvoval zesnulý nezletilý, k výzvě na TikToku.

Stejně tak mladá žena podrobně popsala, že dívku ze Santa Fe povzbuzovali někteří spolužáci a že se v rámci nebezpečné výzvy oběsila. Z tohoto důvodu požádala rodiny, aby věnovaly pozornost vyhledávání dětí na sociálních sítích.

Dramatický případ nezletilé dívky, která přišla o život kvůli Virální výzva TikTok také šokoval vzdělávací komunitu školy 223 „Tte. Gral. Pablo Ricchieri“, od Capitán Bermúdez.

„Organizace uvedla, že na ni bude vždy vzpomínat jako na „skvělou kamarádku“.skvělý student, společník, laskavý, milý a jemný“.. Prohlášení školy, kterou dítě navštěvovalo, bylo široce sdíleno na Facebooku.

Kromě toho, jak podrobně popsali vyšetřovatelé případu, mu lidé za účelem provedení virové výzvy „dali na krk předmět, aby mu zabránili dýchat“.

„Jakmile dojde k zablokování dýchání, cílem je kvůli nedostatku vzduchu ztratit vědomí. Vše se vysílá živě na televizních stanicích a ten, kdo uspěje, postupuje ve hře. V tomto případě se to nepodařilo a nezletilá při pokusu zemřela,“ dodali k případu nezletilé.

Nakonec bylo celé vyšetřování prostřednictvím generálního prokurátora předáno státnímu zastupitelství. Juan Carlos Ledesma .

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.