Accueil » Zvířata » Modelka přišla při útoku rozzuřeného pitbula o ret a část nosu.

Modelka přišla při útoku rozzuřeného pitbula o ret a část nosu.

Figurína přišla o ret a část nosu při zuřivém útoku pitbulteriérů.

Brooklinn Koury je mladá bruslařka a modelka z amerického západního pobřeží.. Účastí na castinzích v Los Angeles si vytvářela budoucnost. Snila o tom, že se prosadí v Hollywoodu. Jednoho léta dostala pozvání strávit několik dní u svého bratrance v Arizoně. Vyrůstali spolu a měli velmi dobrý vztah.

Když cestovala autobusem napříč Spojenými státy, netušila, že ji čeká radikální změna v životě. Vše by se spustilo útokem psa. A Brooklyn už nikdy nebude jako dřív.

Den útoku:

3. listopadu 2020, rodina se sešla na verandě domu v Arizoně.. Brooklyn si upravovala nehty a přitom probírala svou budoucnost. Pořídila si selfie na Instagram a všimla si malého pupínku u úst a snímek před zveřejněním na internetu upravila. Malé gesto, které ukazuje, s jakou dokonalostí zachází se svou image modelky.

Tehdy Franklin vyšel do ulic. se přiblížila k bratrancovu psovia 8letý pitbull jménem Diesel. Zvíře dobře znala a chovala k němu zvláštní náklonnost.

„Hladil jsem ho a říkal: ‚Jsi hodný kluk. Doslova mi skočil ze sedu do obličeje,“ vzpomíná Brooklinn v rozhovoru pro časopis People.

Zdroj: Capture Instagram

„Stál jsem a on seděl, prostě vyskočil. A on mi doslova visel na rtech. Můj první instinkt byl říct: „Panebože, k zemi! Nakonec jsem cítil uvolnění. A pak něco vyletělo a narazilo do zdi,“ popisuje den, který jí změnil život.

Po útoku měla celá ústa od krve. „Podívala jsem se dolů a moje tričko bylo celé od krve,“ řekla Brooklinnová, která má tuto vzpomínku stále v živé paměti.

Dívka si vzpomíná, že zvíře „třáslo hlavou jako hračkou“ a nakonec jí odstranilo celý horní ret a část nosu.

Sotva pominul prvotní šok z útoku, uviděla Brooklinn na zemi růžovou bouli a uvědomila si, že je to její ret, protože si právě vymazala pupínek na selfie. Zabalila ji do ručníku a odjela se sestřenicí do nemocnice. Diesel se zatím choulil v rohu domu a moc tomu nerozuměl.

I přes rychlou reakci se chirurgům bohužel nepodařilo Brooklyn zachránit horní ret.

Měsíc před útok psa v listopadu 2020 se Brooklyn objevila v článku časopisu Vogue o skateboardistkách, což byl pro influencerku, která měla v té době pouhých 13 000 sledujících, velký okamžik.

Život influencera:

Její modelingová kariéra se po tělesných změnách zastavila, ale Brooklyn zůstala velmi aktivní na Instagramu. Zveřejňovala triky na skateboardu ve vzduchu, s obvazem na obličeji nebo rukou zakrývající nos a zraněnou oblast úst.

Poté modelka začala žít svůj nový život. Snaží se přijmout sama sebe s novými rysy obličeje.Navzdory šokovaným pohledům lidí, kteří ji na ulici míjeli. Když jsem se poprvé viděla po operaci, bylo to děsivé,“ vzpomíná. Ale řekla jsem si: „Dobře, je čas si tuto novou verzi sebe sama zamilovat. Chci, aby lidé věděli, že nejsou sami, pokud něčím takovým procházejí.

Modelka přišla při útoku rozzuřeného pitbula o ret a část nosu.Zdroj: zachycení na Instagramu

Brooklyn bojuje už více než dva roky a během této doby se pokusila o několik operací, aby získala zpět některé rysy obličeje. Dvanáct měsíců po Dieselově kousnutí. pes pitbulteriér svého bratrance, se mladá žena podělila o emotivní příspěvek na sociálních sítích.

„Přesně před rokem, můj život se zcela změnil. Ten útok mě naučil mít se opravdu ráda, uvnitř i navenek, bez ohledu na to, co říkají lidé. Dozvěděla jsem se, že společnost klade vysoké nároky na krásu, ale ve skutečnosti jsme všichni krásní svým vlastním způsobem. Naučila jsem se být trpělivá, pokud jde o reakce lidí na můj příběh. Naučilo mě to milovat, i když jsem to u ostatních necítil. Ukázal mi, jak je život vzácný,“ napsala.

Po incidentu, Brooklinn si často myslela, že už se nikdy neusměje.. Vlastně už zapomněla, jak vypadá její usměvavá tvář. Čas od času si prohlížela své fotografie z doby před útokem a viděla se jako dívka, která si potrpěla na image a snila o tom, že prorazí v Hollywoodu.

Radikální změna života

„Je to šílené jak se váš život může ve zlomku sekundy dramaticky změnit.“ napsala v dalším ze svých příspěvků na Instagramu. Snažím se celou situaci vnímat co nejpozitivněji. Ale abych byla upřímná, bojím se o svou budoucnost, nebo jestli budu ještě někdy schopná normálně jíst.“

Brooklinn používá svůj účet na Instagramu, aby se prezentovala a inspirovala ostatní s podobnými problémy. „Je úžasné, kolik lidí mě oslovilo.mě kontaktovali, aby se podělili o své příběhy a zkušenosti.. Útoky psů stává mnohem častěji, než jsem si myslel. Nejsem tu proto, abych se podělila o svůj příběh a očerňovala jakéhokoli psa nebo plemeno. Jsem tu jen proto, abych se podělila o to, co se mi stalo, a aby se kdokoli jiný, kdo má podobnou zkušenost, necítil tak sám,“ přiznala.

Už žádní pitbulové:

Po útoku, pes pitbulteriér pes jeho bratrance byl utracen. „Znám spoustu lidí, kteří mají toto plemeno zvířat. Své psy milují a přísahají, že by nikdy nikomu neublížili. Viděla jsem pěkné pitbully, ale také jsem se setkala s mazlíčkem své sestřenice, který byl hodný, ale nakonec mě napadl,“ řekla modelka. Takže pořídit si pitbula by pro mě bylo asi jako pořídit si nabitou zbraň; člověk opravdu neví, co se stane. Proto bych si ho nikdy nepořídil.

Mladá dívka tak našla slávu na Instagramu. Na této sociální síti se ukazuje bez filtrů a píše inspirativní zprávy. Kromě toho vypráví, jak se denně snaží rekonstruovat svůj obličej pomocí několika operací.

Zdroj: Capture Instagram

Za tyto téměř tři roky dosáhla 285 000 sledujících. Také útok Diesel, který jí znetvořil obličej, z ní udělal slavnou influencerku. Možná tak bude cesta do Hollywoodu kratší. Začala vydělávat kolem 1 000 dolarů za sponzorovaný příspěvek a uzavřela několik smluv s velkými značkami, jako je DC Shoes.

Brooklyn dokonce otevřela vlastní kanál YouTubekde dokumentuje svou cestu k uzdravení. Její první video bylo zhlédnuto téměř 250 000krát a má více než 100 000 odběratelů.

V říjnu loňského roku, Brooklinn prozradila, že chodí s bývalou hvězdou seriálu Dance Moms Chloe Lukasiak.. Zveřejnila fotku, na které se drží za ruce.

Po několika pokusech, Brooklinn podstoupil rekonstrukční operaci. Při zákroku lékaři použijí tepnu v paži a kůži na těle, aby vytvořili tkáň podobnou rtu. Stálo to asi 400 000 dolarů a bude to vyžadovat nejméně pět následných operací.

psiZdroj: Capture Instagram

„Všechno šlo dobře. Nerv, tkáň, kůže, všechno je v pořádku, což je opravdu dobré a vzácné,“ řekla mladá žena po první operaci.

Na stránkách 22letá žena přiznala, že mnoho lidí jí řekl, aby nezveřejňovala videa nebo fotografie svého obličeje kvůli „jejímu vzhledu“. Rozhodla se však, že chce být otevřená v každém kroku procesu. Chtěli jsme tím pomoci ostatním, kteří by mohli projít podobnou zkušeností. S novou tváří na veřejnosti si Brooklyn buduje pověst na internetu a její sen stát se celebritou je stále blíž a blíž. Něco nemyslitelného se stalo 3. listopadu 2020, kdy ji v domě jejího bratrance v Arizoně napadl pitbul.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.