Accueil » Zvířata » Mohou kočky a psi jíst chléb? Zjistěte, zda je to zdravé, nebo škodlivé

Mohou kočky a psi jíst chléb? Zjistěte, zda je to zdravé, nebo škodlivé

Mohou kočky a psi jíst chléb? Zjistěte, zda je zdravý, nebo škodlivý

Psi a kočky jsou oblíbenými domácími mazlíčky člověka. Ve skutečnosti se stačí podívat na statistiky, které to dokazují. Polovina domácností má domácího mazlíčka: 65 % majitelů domácích zvířat má psa a 44 % a cat. Ve skutečnosti mnoho z těchto lidí žije s oběma druhy. To dokazuje, že navzdory rozdílům ve vzhledu a temperamentu mohou žít společně pod jednou střechou. stejné střeše bez jakýchkoli problémů.

Je velmi běžné, že psi a kočky žijící v rodině si rychle zvyknou na rytmus svých pánů. Z tohoto důvodu mohou dokonce jíst stejné jídlo jako ostatní členové rodiny. Přestože některé potraviny jim mohou prospívat, jiné jim mohou velmi škodit. Je to proto, že jejich střevní funkce jsou odlišné. Proto, co je pro nás normální, může mít na ně velký vliv.

Ačkoli je vhodnější, aby jedli krmivo určené pro psy a kočky, ze mnoho lidí se ptá, zda by měli jíst krmivo pro psy a kočky. zda je pro ně dobré jíst chléb. Často se totiž stává, že kvůli naléhání zvířete, aby dostalo jídlo, zatímco my jíme, nakonec podlehneme a dáme mu kousek chleba.

Malá množství

Malé množství chleba není pro psy špatné. Bílý i celozrnný chléb obsahují vlákninu, a proto jsou v souladu s jejich stravou. Pokud nemají potravinovou alergii.

Mohou kočky a psi jíst chléb? Zjistěte, zda je to bezpečné nebo neZdroj: Capture Instagram

Chléb může být zdravou pochoutkou i pro psy. Mělo by se však nabízet s mírou (vyhnout se velkým a nepřetržitým množstvím). Ale také pouze v případě, že zvíře má vyváženou stravu. Nicméně při nadměrné konzumaci může chléb způsobit velmi bolestivé zažívací potíže.

Protože se chléb skládá z vlákniny a sacharidů, je kompatibilní s dietou psů a koček.

V tomto ohledu jsou kočky silnější než psi. Mohou jíst i těstoviny a rýži. Pokud však musíte kočce dávat některou z těchto potravin, je nejlepší dávat ji celozrnnou. Je to proto, že je stravitelnější. Lepší je pro ně také malé množství, aby později neměly problémy.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.