Accueil » Zvířata » Moment, kdy tato malá holčička a její pes vedou neuvěřitelnou „konverzaci“.

Moment, kdy tato malá holčička a její pes vedou neuvěřitelnou „konverzaci“.

Video : Moment, kdy tato malá holčička a její pes vedou neuvěřitelný „rozhovor“

Dvouletá dívka jménem Everlee a její nejlepší psí přítel Dude sdílejí mimořádně silné pouto lásky. Od prvního dne jsou Everlee a Dude nejlepšími přáteli a dokážou spolu mluvit už několik let. Stali se nerozlučnými.

Video: Moment, kdy tato malá holčička a její pes vedou neuvěřitelný „rozhovor“

Oba vyrůstali společně a navzájem se od sebe hodně naučili. Ve skutečnosti malá dívka naučila svého psa zpívat s ní. Její rodiče, pyšní na ty dva, je neváhali natočit. Záběry jsou tak úžasné, že video získalo miliony komentářů. Kromě toho ho sdíleli i uživatelé internetu Milionkrát. Psi jsou často skvělými spojenci dětí v domácnosti. Ve skutečnosti nejsou hračkou, to zdaleka ne. Jsou však součástí řady lekcí, které se zvíře a děti společně učí.

Nejenže tato holčička a její pes vytvářejí nádherný vztah. Ale také si vytvářejí rozkošný způsob vlastního mluvení. Pokaždé, když Everlee mluví, husky mluví zpět. Everleeina rodina proto natočila neuvěřitelnou konverzaci mezi nimi. Poté sdíleli na sociálních sítích. Video se okamžitě stalo virálním a chytlo za srdce lidi po celém světě.

Přečtěte si více
Zde je 5 věcí, které byste měli vědět o veterinárních lékařích

Video: Moment, kdy tato malá holčička a její pes mají neuvěřitelné "konverzace"Zdroj: Capture Instagram

Podle rodiny trpí Everlee epilepsií, která má za následek opožděný vývoj. vývoj řeči. Její pes však dává Everlee možnost, kterou by jinak neměla. Díky huskymu má milujícího společníka, který jí navzdory všemu rozumí.

Jsme si jisti, že pro některé lidi to může být těžko pochopitelné, ale jazyk přátelství má vždycky smysl. A takový láska nepotřebuje žádný překlad.

Co si myslíte o tomto článku o psech? Pokud se vám naše články o domácích mazlíčcích líbí, nezapomeňte je sdílet na svých sociálních sítích, aby se dostaly k více lidem, kteří si je mohou také užít a dozvědět se více.

Video: Dívka a její pes spolu vedou úžasnou „konverzaci“.

pic.twitter.com/UkbyESVM1Z

Přečtěte si o
Zde je důvod, proč byste neměli dávat psovi „zdarma“ pamlsky

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 4. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.