Accueil » Zvířata » Mrká na vás vaše kočka? Tohle vám říká

Mrká na vás vaše kočka? Tohle vám říká

Obsah

Všímáte si reakcí své kočky, když se na něco začne soustředit? Tato malá gesta nejsou jen součástí jeho každodenní rutiny! Váš domácí mazlíček se vám také snaží něco sdělit prostřednictvím svých blikajících očí. Od této chvíle to neberte jako znamení, že je unavený nebo potřebuje spát. Nyní můžeme připustit, že se jedná o formu nepřímé komunikace mezi vámi a vaším nejlepším přítelem. Přečtěte si více v tomto článku!

Kočka: To není náhoda!

Je velmi vzácné vidět kočku mrkat, když se na vás tiše dívá. Toto výjimečné gesto nemá nic společného s nedostatkem spánkem nebo únavou u koťat. Zdá se, že toto chování je výsledkem interpretace! Vaše zvířátko se s vámi také může rádo podělit o vzácný okamžik. Proč tato čtyřnohá zvířata dělají tyto méně obvyklé každodenní činnosti?

Tyto chlupaté koule nemají tendenci sdílet své reakce způsobem, který je přímý a emocionální. Pro majitele těchto zvířat je někdy obtížné určit, co si mohou myslet nebo cítit. K tomu patří i jejich přirozený magnetismus a vizuální komunikace, která je činí jedinečnými. A kočka se vám snaží poslat zprávu, když se pomalu dívá dolů. Zjistěte její skutečné záměry tím, že ji lépe poznáte!

Mrká na vás vaše kočka? Tady je, co vám říkáZdroj: Capture Instagram

Význam jeho chování!

Kočka je tajemné zvíře a nerada se příliš odhaluje. Přesto má velký smysl pro porozumění a také chce být středem vaší pozornosti. Proč mrká, jako by chtěla usnout? Toto gesto se někdy objevuje, když jste sami ve své bublině. Na druhou stranu to znamená, že je vaše chlupatá kulička vedle vás v naprostém bezpečí! To je první výklad tohoto tzv. neobvyklého chování.

Může se také stát, že vás vaše kočka požádá o vrácení svého gesta. Nezapomeňte, že je to také známka důvěry a porozumění mezi vámi a vaším mazlíčkem! A když přijde a postaví se před vás, neodmítejte jeho přístup, protože si chce užít svého člověka. Jak na jeho čin reagujete vy? Prostě udělejte to, co dělá on! Pokud to uděláte obráceněTo může být nepříjemné, protože toto zvíře je poměrně křehké. Důkaz, že vašemu domácímu mazlíčkovi na vás opravdu záleží!

Mrká na vás vaše kočka? Tady je, co vám říkáZdroj: Capture Instagram

Chat: Zve vás do svého kruhu!

Po přečtení tohoto článku začněte pozorovat jejich chování a gesta! To vám pomůže lépe jim porozumět v případě, že vám vaše kočka bude chtít poslat zprávu. Kromě toho mají tato čtyřnohá zvířata stejný postoj, když jsou před jinou kočkou, která se jim líbí. Ano, je to forma vizuální komunikace související s mentalismem!

Pokud to dělá i vám, znamená to, že vás vaše kočka považuje za. za svého blízkého přítele ! Pokud analyzujeme chování kočky, zahrnuje toto gesto různé způsoby vyjádření toho, co cítí. Proto se tato zvířata při setkání vždy chovají tímto způsobem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.