Accueil » Zvířata » Muž najde „černou tašku“ a pláče, když zjistí její obsah.

Muž najde „černou tašku“ a pláče, když zjistí její obsah.

Neopouštějte zvířata, potřebují hodně lásky a citu. Jsou dobrými společníky a jsou s vámi po celou dobu. Opustit je není možné, potřebují vás. Zvířata jsou nejlepší přátelé člověka…

Zvířata jsou úžasné bytosti, upřímné bytosti, které jsou připraveny dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je mají rádi a kteří si jich váží.

Kočky jsou úžasná stvořeníMilujeme je, jakmile vstoupí do našeho domu. Kočka nemůže příliš přemýšlet o tom, co dělá, prostě dělá to, co považuje za správné. „Kočka vás naučí bezpodmínečné lásce.. Pokud ji dokážete prožít, váš vztah k ní nebude nikdy špatný.

Svět by byl lepším místem, kdybychom všichni dokázali milovat tak bezpodmínečně jako zvířata.

Muž najde „černý pytel“ a pláče, když zjistí jeho obsah

Nový případ opuštění zvířete byla hlášena na Facebook mužem, který našel dvě opuštěná koťata. Nejhorší na tomto nálezu bylo, že zvířata byla v pytli.

Naštěstímuž okamžitě kontaktoval Ligu na ochranu zvířat jihovýchodní Evropy, aby se postarala o přežití bezmocných koček. Kočky byly nalezeny v lese daleko od města.

Muž najde "černá taška" a pláče, když objeví jeho obsah.Zdroj: Capture Instagram

Provozní manažer, Marica Perkovicpopsal majitele koťat jako “ zbabělci“ protože „pro týrání zvířat neexistuje žádná omluva, a tou je zanedbávání“.

Muž najde "černá taška" a pláče, když objeví jeho obsah.Zdroj: Capture Instagram
Ne týrání zvířat

Kromě toho, komise uvedla, že ti, kteří mají “ záměrně „Koťata vyhodili, protože už měli další, která nebyla sterilizovaná.

„Tohle kočka domácí měla vrh a pak majitelé se je rozhodli vyhodit jako předměty,“ řekla médiím.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.