Accueil » Zvířata » Muž najde v kanalizaci malého psa a rozhodne se.

Muž najde v kanalizaci malého psa a rozhodne se.

Osamělá a opuštěná na ulicích indonéského ostrova Bali, byl malý pes. Jeho srst byla hnědá a oči měly tmavě oříškovou barvu. Když se zvíře blížilo k díře na okraji frekventované silnice, narazilo na vstup do kanalizační roury a vidělo v ní jedinou naději na úkryt.

Aubrey V. Lynn jednoho dne pracovala doma, když jí přišla nečekaná zpráva od jejího partnera, který šel do posilovny. Oznámil jí, že cestou z její čtvrti zahlédl psa a věděl, že ji nemůže nechat takhle, že jí musí pomoci.

Obával se, že štěně skočí do provozurychle zareagovali a nakoupili další krmivo pro psy z obchodu se zvířaty vylákat Charlieho (jak štěněti říkali) z dešťové kanalizace.

Muž objeví psa, který používá kanalizaci jako úkryt, a rozhodne se.Zdroj: Capture Instagram

Muž najde malého psa, který používal kanalizaci jako úkryt:

Více než 24 hodin netrpělivě čekali, až Charlie vyjde ven, ale on se nechtěl hnout. Nakonec po tak dlouhém čekání bez výsledku dostali nápad zkusit něco jiného a stal se zázrak.

„Seděli jsme tam celé hodiny a snažili se ho chytit. Nechtěl vyjít venTak jsme odešli, nasedli zpátky na skútr a on se k nám rozběhl.

Muž objeví psa, který používá trubku jako úkryt, a učiní rozhodnutíZdroj: Capture Instagram

Charlie se k nim rozběhl! Jako by vždycky věděl, že tito dva lidé jsou tu pro něj. Na ničem jiném tedy nezáleželo. Okamžitě se uklidnil a dovolil jim, aby se k němu přiblížili natolik, že ho mohli vzít s sebou do bezpečí.

Aniž by o tom Aubrey V Lynn a jeho partnerka předem mluvili, věděli, že Charlie je nyní součástí jejich rodiny. Přestože žil tak dlouho sám, bez kontaktu nebo známosti s lidmi nebo domácím prostředí, velmi dobře se přizpůsobil jejich péči. Během několika dní bylo jasné, že chce být znovu milován. Jak to popsala Lynn, „bylo vidět, že chce být milován“.

Muž objeví psa, který používá trubku jako úkryt, a učiní rozhodnutíZdroj: Capture Instagram

Dnes, když Aubrey a její partner provozují na zahradě si hrají Když sedí na zahradě a hrají si s Charliem s míčem, jejich příbuzní nemohou než žasnout nad tím, jaké místo v jejich životě toto štěně zaujalo. Nikdo z nich nečekal, že se to stane. Ani to, že se z nich stane tak blízká trojice. Přesto jsou tady a užívají si vzájemné společnosti.

Adoptujte, zachraňte psa a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.