Accueil » Zvířata » Muž přemění své akvárium tak, aby si jeho zlobivá kočka mohla hrát s rybičkami.

Muž přemění své akvárium tak, aby si jeho zlobivá kočka mohla hrát s rybičkami.

Muž přemění své akvárium tak, aby si jeho zlobivá kočka mohla hrát s rybičkami.

Tato kočka má neobvyklou vlastnost. Zatímco kočky často považují ryby za potravu, tato kočička to vidí jinak. Tato chlupatá koule si s těmito vodními živočichy ráda hraje. Když majitel viděl, že jeho kočka často navštěvuje své přátele, dostal neobvyklý nápad. Poté, co kočce pomohl lépe komunikovat s rybami, natočil mladý muž video. Nahrávku pak nahrál na Tik Tok, který se stal virálním na této platformě. V těchto několika odstavcích se dozvíte více!

Zvláštnosti této kočky!

Je dobře známo, že kočky jsou jedinečná zvířata. Obzvlášť často strkají své tlapky na místa, kam nemají. A právě to tento kocour udělal pod překvapeným pohledem svého pána. Kromě tohoto kotěte zvědavý Mladík si také adoptoval rybičky z akvária. Od té doby se nádrž na vodu pro jeho přátele stala jeho oblíbeným místem.

Roztomilá kočička se k němu často přibližuje, aby přehrát se svými novými přáteli. Kocourek dokonce ponoří tlapku, aby se dotkl svých kamarádů. Jeho majitel však překvapivou scénu nesledoval, aniž by cokoli udělal. Neváhal si usnadnit život úpravou akvária. Díky tomu si může chlupatá kulička hrát s rybami, aniž by se dotkla vody.

Geniální nápad jeho majitele!

Kočka jménem Jackson byla v blízkosti akvária viděna mnohokrát. Jeho majitel proto přišel s řešením, jak kočce umožnit větší kontakt s jejími přáteli. Zejména má nastavit nádrž na vodu pro ryby. Jeho cílem je umístit jejich kočku vedle ní, aniž by rušila vodní živočichy.

Majitelé koček našli kontejner, do kterého svého mazlíčka uložili. Pak se vytvořil prostor ve specializované nádrži na vodu pro Jacksona. Proto může kotě strčit hlavu dovnitř a pozorovat ryby, aniž by je rušilo. Kočičí miláček si tak může užít představení, aniž by přišel do styku s vodou.

Kočka: Tento příběh vyvolal internetovou senzaci!

Celá scéna, kdy kočička komunikuje s rybičkou, byla samozřejmě natočena a zaznamenána na TikTok. A video se vmžiku stalo virálním. šum na webu. Účet, který tento neobvyklý příběh zveřejnil, je @missenell. Kromě neobvyklého chování kočky blahopřáli uživatelé internetu jejímu majiteli k tomuto laskavému činu. Všichni milovníci zvířat propadli kouzlu těchto malých zvířátek, která si spolu hrají.

Videa TikTok o zvířatech se stávají velmi populární. Kromě kočky si výjimečného talentu mladíka při úpravě akvária všimli i uživatelé internetu. Uživatelé internetu ho za jeho iniciativu skutečně pochválili. Příspěvek vidělo více než 11 milionů předplatitelů na platformě.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.