Accueil » Zvířata » Myslel si, že našel dvě koťata, ale bylo to velké překvapení.

Myslel si, že našel dvě koťata, ale bylo to velké překvapení.

Farmář si myslel, že našel dva koťata, aniž by věděli, že se ve skutečnosti jedná o dvě kočky velmi vzácného plemene. Jeho překvapení bylo veliké.

Opravdu to nebyla koťata, ale dva mladí Jaguarondi! Kočkovité šelmy s vlastnostmi velmi podobnými pumám. Obvykle žijí od jihu Spojených států po Argentinu.

Podle organizace má libanonský zemědělec našel dvě koťata. a okamžitě je odvezla na nedalekou policejní stanici, kde se o ně postarali odborníci na životní prostředí.

Přečtěte si více
Tato kočka přichází domů plná rtěnky, konečně pochopili proč

Na poli našel dvě „koťata“, ale čekalo ho velké překvapení

Kočka, známá také jako jméno Jaguarondije druh patřící do čeledi malých koček, ale větší než kočka domácí. Kromě toho má lebku a obličej velmi podobné pumě a srst, která může mít dvě barvy: červenohnědou a další hnědou až černou.

Našel dva roztomilé "koťata" na poli, ale čekalo ho velké překvapeníZdroj: Capture Instagram

Kromě toho se živí drobnými savci a ptáky. Loví také plazy a obojživelníky. Živí se rybami ulovenými na březích řek a jezer. Jednou z jejích zvláštností je, že na rozdíl od většiny koček je aktivnější ve dne než v noci.

Podle odborníků dosahuje tato kočkovitá šelma 50 až 70 cm. Počítáme-li i ocas, který měří 30 až 60 cm, měří v průměru 33 cm. Na druhou stranu v dospělosti váží od 3,5 do 9,1 kg.

Úřady požádaly místní obyvatele, aby podali zprávu jakákoli zvířata v nebezpečízraněná nebo velmi nebezpečná. Protože jak ukazuje tento příběh, k záměně koťat s jaguarondy může dojít velmi rychle…

Přečtěte si více
Video: Myslela si, že její kočka je nemocná, ale zjistila, že je to jiné zvíře

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.