Accueil » Zvířata » Myslela si, že objevila psa, ale bylo to jiné zvíře.

Myslela si, že objevila psa, ale bylo to jiné zvíře.

Tato žena byla zmatená, když spatřila tohoto podivného tvora. Nejprve si myslela, že objevila opuštěného psa. Ve skutečnosti to však byl medvěd ve špatném stavu. Byla v šoku, když zjistila, co objevila. Občanka o situaci okamžitě informovala na sociální síti Facebook. Záchranné a ošetřovací akce byly naštěstí provedeny ihned po upozornění. Více se dozvíte v následujících odstavcích!

Tato žena objevila medvěda, ne psa!

Anonymní osoba zveřejnila svůj podivný objev na facebooku. Příběh začal, když šla po silnici poblíž Mount Rogers ve Virginii. Tam se jí podařilo setkání tohoto podivného tvora.

Na první pohled si tato osoba myslela, že má před sebou hubeného černého psa. Ve skutečnosti byla daleko od toho, aby si myslela, že jde o medvěda. Později upozornila Oddělení zdrojů volně žijících živočichů ve Virginii.

Přečtěte si více
Myslela si, že používá svého psa k balení žen, tohle se stalo

Zvíře potřebovalo péči, protože bylo velmi slabé. Žena, která ho našla, si nejprve myslela, že jde o týraného psa a opuštěné. Záchranáři jí však později vysvětlili, že se mýlila. Tvor vůbec nebyl psovitý, ale velmi nemocný mladý medvěd.

Složitá situace!

Po dokončení záchranné akce byl medvěd podobný psovi převezen do pečovatelského zařízení. Podle lékařů zvíře trpělo složitou nemocí, která postihuje mnoho zvířat v oblasti.
Myslela si, že našla psa, ale bylo to jiné zvíře.Zdroj: Capture Instagram

Těm bylo řečeno, že rány a skvrny na jeho kůži byly způsobeny zhoubným svrabem. Toto onemocnění postihuje stále častěji volně žijící živočichy ve Virginii. Vláda si je dobře vědoma závažnosti situace.

Stejně jako pes se mohou touto nemocí nakazit i volně žijící zvířata. Proto stát o těchto případech medvědů informuje v médiích. Situace proto vyžaduje velkou ostražitost všech občanů země. Podle zdravotníků se jedná o velmi nebezpečnou a vysoce nakažlivou nemoc.

Přečtěte si více
8 zvířat, která mají něco společného se svým pánem (fotografie)

Pes: Tato nemoc se stala epidemií!

Podle úředníků z Washington Post se tato nemoc stala epidemií. epidemií. Příčinou této infekce jsou paraziti. V současné době postihuje každého druhého psa. V tomto období se šíří s větší frekvencí. Postihuje především volně žijící medvědy černé. Odborníci uvádějí, že je obtížné parazitární infekci zvládnout.

Není snadné zneškodnit zvířata žijící ve volné přírodě. Kromě toho je šíření nemoci z jednoho nemocného medvěda na druhého velmi rychlé. Vědcům se navíc zatím nepodařilo najít specifickou léčbu této nemoci. Odpovědné osoby se snaží zabránit tomu, aby nemoc postihla i jiná zvířata, například psy. Přijali opatření výzkumnou iniciativu zkoumání počtu přesunů nakažených zvířat.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.