Accueil » Zvířata » Myslela si, že si její dcera hraje s „králíčkem“, ale bylo to jiné zvíře!

Myslela si, že si její dcera hraje s „králíčkem“, ale bylo to jiné zvíře!

Myslela si, že si její dcera hraje s „malým králíčkem“, ale bylo to jiné zvíře!

V průběhu let se sociální sítě staly prostředkem pro šíření nejrůznějších kuriózních nebo vtipných příběhů. Také v nich obvykle vystupují zvířata nebo děti v neobvyklých situacích. Tento obsah se na těchto platformách stává velmi oblíbeným. Reakce uživatelů internetu totiž pomáhají těmto příběhům stát se virálními.

To je případ videa s malou holčičkou a legračním zvířátkem.

Ten se stal virálním kvůli reakci matky na nečekané zvíře. Na snímcích se totiž holčička objevuje vedle své kočky, která vypadá velmi pobaveně, když si hraje s malým zvířetem.

V daném okamžiku, holčička spokojeně věřila, že si její kočka hraje s „malým králíčkem“. Ve skutečnosti si však kočka hrála s jiným zvířetem, které lovila.

Přečtěte si více
Muž zastřelil 2 kočky, protože ho nenechaly spát

Toto zvíře nebylo králíkem, jak si myslela.Zdroj: Capture Instagram

Matka se snaží mluvit se svou malou holčičkou která se snaží přiblížit ke kočce a malému zvířeti. Holčička se však zmůže pouze na to, že je tam „malý králíček“. Když se jí maminka, velmi zaujatá, zeptá: „Kdo si hraje s malým králíčkem? Její odpověď zněla: „Kočka.

„Ach, jak roztomilé… je to mládě! vykřikne matka.

Situace se však změní, když holčička se rozhodne jít do svého pokoje, aby zjistila, co se děje s její kočkou. Když vejde do pokoje, ukáže mamince, kde si zvířátka hrají.

V tomto okamžiku si matka uvědomí, že to byla ve skutečnosti velká krysa, která se snažila uniknout ze spárů kočky. Také zvířeti se podařilo uniknout tak, že prošlo mezi dívčinýma bosýma nohama.

Přečtěte si více
Zde je 10 neuvěřitelně krásných fotografií zamilovaných zvířat

pic.twitter.com/bzCDwWLzCY

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
5 plemen psů, která jsou nejvíce náchylná k rakovině

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.