Accueil » Zvířata » Myslela si, že svého psa používá k balení žen, ale stalo se tohle.

Myslela si, že svého psa používá k balení žen, ale stalo se tohle.

Láska se objeví, když ji nejméně čekáte. Může být za rohem nebo v pekárně. Nebo dokonce když na procházce se psem.

Může to být mnohem úspěšnější než kdyby váš domácí mazlíček byl kočka. Kočky jsou samostatnější a nepotřebují, abyste je venčili. Psi vám usnadní komunikaci se sousedy, kteří jsou často úplně cizí. I když bydlí jen pár metrů od vás.

Napadlo vás někdy, že váš věrný pes byl skvělým nástrojem pro flirtování. ? Carina Hsieh, šéfredaktorka časopisu Cosmopolitan, se to pokusila dokázat. Kromě Tinderu nebo technologických novinek v oblasti seznamování se podívala na něco tak jednoduchého a každodenního, jako je každodenní odpolední venčení domácího mazlíčka.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč oholení psi v létě strašně trpí, říkají odborníci

V článku zveřejněném v časopise „Red Book“ popisuje svůj týdenní zážitek s Bao Bao, francouzským buldočkemv ulicích Manhattanu. Pokud chcete vidět výsledek a napodobit zvědavou akci Cariny Hsieh, nenechte si ujít následující.

Den 1

„Na začátku jsem se cítila naivní,“ říká Carina Hsieh. „Myslela jsem si, že ulice budou plné mužů. kteří venčí své psy. Ale ne, všichni už byli v doprovodu nebo ve skupině. Takže tam nebyl žádný jednotlivec.

Takže ten den se ukázal jako katastrofa. Redaktor se setkal se skupinou starších žen, které cvičily jógu v parku. Blouzní o svém buldočkovi. Po mužích však není ani stopy. „Nejenže jsem zůstala sama, ale cítila jsem se zastrašená.

  Její pes je zvyklý s ní flirtovat, to se stalo.Zdroj: Capture Instagram
Den 2

Druhý den se Carině dařilo. Konečně potkala muže, který venčil psa. Ale navzdory všem předpokladům, tt skončilo špatně.

Přečíst
Zde jsou poznávací znamení, že se kočky cítí smutné a osamělé

„Vzal jsem s sebou Bao Bao. Bohužel cestou dostal průjem a vrhl se mi na nohu.“. Výsledek: „Zašpinil mi mé oblíbené bílé kalhoty. Musela jsem se běžet domů převléknout, než jsem se s tím mužem setkala, a proto jsem přišla pozdě.“

Den 3

Carina zopakovala strategii z prvního dne. Na adrese . vzala svého psa Bao Bao do stejného parku.. Poté si začali hrát s míčem. Najednou se objevil muž. „Když jsem se s ním konečně setkala, byla jsem nervózní,“ říká Carina Hsieh. Ale dodává, že „společnost toho muže byla lepší než předchozí den“.

Nakonec se zdá, že plán měl účinek. „Povídali jsme si, bavilo mě s ní mluvit. Ale osud jí přichystal něco horšího, něco, co by neodpustila. Ten muž ji nakonec opustil.

Den 4

„Po mých dvou zklamáních jsem se rozhodl dát tomu šanci. do psích parků. Tentokrát ji na její misi někdo doprovázel. „Zavolala jsem své chůvě a kamarádce Nině. Myslela jsem si, že bude znát všechna místa ve městě, kam by psi mohli jít. A tak se všichni tři vydali na nové místo. Nina však nebyla schopna s nikým navázat kontakt. Ve skutečnosti se najednou objevilo mnoho psů se svými majiteli… v párech.

Přečtěte si více
Tento třínohý kocour se vrací do domu, který opustil po smrti svého pána

„Čas od času ke mně přistoupil člověk, navázal jsem s ním rozhovor… a o minutu později se vedle něj objevila jeho přítelkyně!

Den 5

V tento den se Carina rozhodla, že nepůjde do… psí park. Místo toho se se svým buldokem procházela po ulicích své čtvrti. A dělala to „bez sluchátek pro případ, že by ji někdo chtěl požádat o ruku“, říká jízlivě. Žádné takové štěstí neměla.

„Nemám nic než pár zdvořilých rozhovorů“. Nejlepší část dne je mít odvahu setkat se s novými lidmi, aniž byste přestali přemýšlet o každém jejich pohybu nebo větě.

Den 6

„Takže když byl experiment téměř u konce, byl jsem připraven usadit se ve svém vlastním smutku. Stejně jako odsunutí sebe sama do života tiché interakce v psího parku“ říká Carina. „Měla jsem volno, tak jsem vzala Bao Bao ven a sedla si na lavičku, abych si přečetla knížku.

Číst
8 zvířat, která mají něco společného se svým pánem (fotografie)

Rozhodla se tedy, že to zkusí naposledy, a před několika dny napsala muži, se kterým chodila, aby se ho zeptala, zda se k ní připojí. Naštěstí vše dopadlo dobře. „Přišel po svém pracovním dni. Pak jsme všichni tři osm hodin seděli na mé piknikové dece.

Rozhovor byl dostatečně zajímavý na to, abychom strávili osm hodin v parku.

Ale samozřejmě je otázkou, zda se mu nakonec líbila. „K tomu chlapovi jsem něco cítila. Ale když jsem ho viděla, jak hladí Bao Bao a nabízí mu, že mu podrží vodítko nebo posbírá trus, viděla jsem to jinak. Navíc ta konverzace byla dost zajímavá na to, abych ji předal osm hodin v parku.

Plánovali jsme, že se v následujících týdnech uvidíme. Přestala jsem mu však volat, protože se nenávidím a nevím, co chci,“ uzavírá spisovatelka.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši stránku. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Zde jsou hračky pro kočky, které jsou pro kočky bezpečné

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.