Accueil » Zvířata » Mysleli si, že našli ztraceného psa, ale reakce zvířete je překvapila.

Mysleli si, že našli ztraceného psa, ale reakce zvířete je překvapila.

Mysleli si, že našli svého ztraceného psa, ale jsou překvapeni reakcí zvířete

Vše začalo na začátku tohoto roku. A od té doby se Silvina nikdy nevzdala naděje na nalezení svého labradorského psa Eku. Jednoho odpoledne skutečně utekl, když zůstala otevřená branka do domu.

„Jakmile jsme si uvědomili, že prošel brankou, vyšli jsme s dcerou a manželem ven. Po čtyřech blocích se nám podařilo najít našeho ovčáckého psa, který také utekl. Ale Eku jsme už nikdy neviděli. Strávili jsme hodiny, dny a měsíce na ulici jeho hledáním, rozšiřováním jeho fotografie, vylepováním plakátů… Ale marně.

„Zdálo se mi, že by to mohl být Eku“.

A tak během těch měsíců stresu a zoufalstvíSilvina se připojila k různým skupinám domácích mazlíčků ve svém okolí. Vždy v naději, že najde svého labradora, který byl součástí rodiny už od štěněte.

Přečtěte si více
Video: Tento muž si myslel, že kočka potřebuje pomoc, překvapení bude velké

Později, „V publikaci, Viděl jsem psa s tmavou srstí a napadlo mě, že by to mohl být Eku. Po pěti měsících na ulici bylo možné všechno. Napsal jsem člověku, který článek zveřejnil, a poslal jsem mu fotky Eku. Tento člověk ho několik dní držel v obchodě, dokud jsme se na něj nemohli jít podívat. Museli jsme se domluvit, protože pes nebyl ve stejném městě.

Silvina a její manžel pak odjeli nadšení z možného shledání. Paní Mirta Valdezová se během této doby starala o případného Eku. Tato žena totiž zachraňuje, rehabilituje a adoptuje ztracená nebo toulavá zvířata.

Bohužel, když dorazili na scénu, Silvina byla velmi zklamaná, když zjistila, že pes, který na ně čeká, není Eku. Pro Mirtu byla naopak špatná zpráva ještě horší: neměla toho neznámého psa doma kde chovat.

Po pěti měsících si myslel, že svého ztraceného psa našel, a byl překvapen reakcí zvířete.Zdroj: Capture Instagram
„Nemůže zůstat na ulici“

„Přiveďme ho domů, Nemůže zůstat na ulici,“ říká Silvině její manžel.

Přečtěte si více
Myslela si, že si její dcera hraje s „malým králíčkem“, ale bylo to jiné zvíře!

Tento pes byl pak plný klíšťat a blech. Jeho stav zanedbanosti a podvýživy byl tedy zřejmý. To však manželům nebránilo v tom, aby zvíře naložili do dodávky a odjeli domů. Neznali jeho temperament a nedovedli si představit, co by se mohlo během cesty stát. Přístup zvířete je však nechal bez slov.

Po pěti měsících si myslel, že našel svého ztraceného psa, a byl překvapen reakcí zvířete.Zdroj: Capture Instagram

A skutečně: „Když nás uviděl, radostně vrtěl ocasem. Nechal se pomazlit, vůbec se nebál. Na zpáteční cestě – asi 90 km – byl prvních pár bloků ve střehu a sledoval vše, co se dělo venku. Pak se uvolnil a lehl si mi na nohy. Podíval se na mě, jako by chtěl říct: „Myslím, že tahle chvíle navždy změnila můj život. Tak se uvolnil a pod mým hlazením usnul, dokud jsme nedojeli na místo.
Po pěti měsících si myslel, že našel svého ztraceného psa, a byl překvapen reakcí zvířete.Zdroj: Capture Instagram

Říkali mu Lucio. Prvních pár dní si pes začal prohlížet všechno kolem sebe. Udělal si pohodlí v prádelně, aby mohl spát. Navíc se od první chvíle spřátelil s druhým psem v rodině. Nikdy se nehádali a dělali si navzájem společnost.

Silvina předpokládá, že Lucio musel mít rodinu nebo alespoň znát lidskou ošklivost. „Nevím, jestli se ztratil, nebo ho někdo opustil. Ale někdo ho musel uhodit! Když zvedneme ruku, abychom ho o něco požádali, je úplně vyděšený.

Přečtěte si více
Muž zastřelil 2 kočky, protože ho nenechaly spát

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.