Accueil » Zvířata » Na pláži bylo spatřeno podivné zvíře, byla to mořská příšera?

Na pláži bylo spatřeno podivné zvíře, byla to mořská příšera?

Video: Žena na pláži spatřila podivné zvíře – byla to mořská příšera?

Jedna žena zveřejnila na TikToku video, ve kterém ukazuje. podivné zvíře, které našla na pláži u australského pobřeží. Zvíře vzbudilo zvědavost uživatelů internetu také kvůli svému zvláštnímu tvaru. Pro mnoho uživatelů internetu to však byla mořská příšera.

Žena na pláži spatřila podivné zvíře – byla to mořská příšera?

Video se samozřejmě rozšířilo na sociálních sítích a začaly se objevovat spekulace o tom, co to bylo. podivné zvíře, které žena našla.

„Hvězda“, „Willy ztratil svého Willyho“, „Jsem si jistý, že je to jazyk velryby“, „To musí být ploutev kytovce, který byl napaden nebo zabit“, „Špička nohy chobotnice?“, jsou některé z nich. spekulace uživatelů internetu.

Následně:

Žena zveřejnila další video, ve kterém řeší podivný původ „mořské příšery“. Pak vysvětlila, že to byl penis velryby.

„Ahoj lidi, s pomocí TikToku a mořských biologů, Myslím, že jsme konečně přišli na to, co je to za divnou věc. Je to velrybí penis a samci se zřejmě perou, trhají si navzájem intimní partie a pak je vyplavují na světové pobřeží,“ řekla žena.

Podle ní si mnoho lidí spojilo mezi tajemné zvíře a lochneskou příšerou ve Skotsku.

„Také to bylo zajímavé. Většina příspěvků na Googlu se týkala tohoto tématu a myslím, že se snaží zjistit, že lochneská příšera byla velryba. Nevím, připadá mi to opravdu divné,“ řekla.

Podívejte se na video níže:

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.