Accueil » Zvířata » Na tomto obrázku je ukrytý kůň, dokážete ho najít?

Na tomto obrázku je ukrytý kůň, dokážete ho najít?

Jak kůň může-Může kůň jednoduše zmizet a být odhalen jen několika málo lidmi, pokud ostatní vidí pouze žába na obrázku?

Jedná se o optický klam, který se nepodařilo vyřešit nejednomu uživateli internetu. Všichni máme rádi výzvy které nás nutí k usilovnějšímu a kritickému myšlení pomocí různých typů hádanek, které skvěle udržují bystrý mozek.

A jestli je něco, co tento obrázek vyzýváJediné, co můžeme udělat, je zahrát si několik her, abychom tuto hádanku vyřešili. Protože i když na první pohled koně nevidíte, ujišťujeme vás, že se někde skrývá…

Zdroj: Capture Instagram

Tento obrázek, který koluje po internetu, je tzv. optický klam.

Především každý okamžitě vidí, že obrázek představuje žába.

Zdroj: Capture Instagram

Málokdo si však uvědomuje, že na obrázku se skrývá další zvíře – koně. Není snadné ji najít, a možná právě proto se tento optický klam stal tak běžným na internetu, kde se lidé navzájem vyzývají.

Nejdříve musíte začít myslet jinak. A jako nápověda: kůň se nachází někde v oblasti vyznačené na obrázku níže.

Zdroj: Capture Instagram

Ještě jste neviděli koně? Nebojte se, nejste jediní.

Další tip, jak jste si možná všimli, není vidět celé tělo koně – Hledáte hlavu a krk koně. Původní obrázek si můžete prohlédnout zde, což by vám mohlo pomoci lépe si ho představit.

Zdroj: Capture Instagram

Dobře, podívejte se na to takto. Koně lze vidět z různých úhlů a různými způsoby.

Hlava koně je vlastně tělo žábyale pokud obrázek otočíte o 90 stupňů, bude vypadat jako na obrázku níže. Velmi zvláštní obrázek, že?

Zdroj: Capture Instagram

Je fascinující, že odpověď máme přímo před očima a nevidíme ji. A když se konečně dostanete k podívejte se na koněnajednou to vidíte pořád.

Ukažte ji svým přátelům a vyzvěte je.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, zveme vás k návštěvě. doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.