Accueil » Zvířata » Na ulici najdou kostlivce a s překvapením vidí, že ještě dýchá

Na ulici najdou kostlivce a s překvapením vidí, že ještě dýchá

© Na ulici najdou kostlivce a jsou překvapeni, že ještě dýchá

Kolemjdoucí objevili strašně srdcervoucí scénu v ulicích města. Na chodníku skutečně ležel extrémně hubený a zřejmě bez života pes. Jejich překvapení však bylo velké, když si všimli, že pes stále dýchá. A to i přes jeho extrémně slabý stav.

Bohužel se zdálo, že psovi už nezbyly síly na boj o život. Vyhublý a vyčerpaný si lehl na chodník a zavřel oči. Proto si kolemjdoucí zpočátku mysleli, že je mrtvý.

Všichni jednotní

Jeden z nich si opatrně klekl vedle zvířete. Pak si všiml, že i když zeslábl, stále dýchá. To jim pak dodalo jiskru naděje a inspirovalo je k rychlému jednání, aby psovi pomohli.

Přečtěte si Opravdu mají kočky zášť? To říkají odborníci

Zaměstnanci útulku viděli jeho fotku na sociálních sítích poté, co svědci prosili o pomoc. Postarali se o něj a urychleně ho odvezli na veterinární kliniku. Museli jednat rychle, protože pes pomalu umíral.

Na ulici najdou kostlivce a s překvapením vidí, že ještě dýcháZachyťte facebook

Specialisté měli podezření na rakovinu

Rachel Larkin, zodpovědná charitativní organizace, vysvětlil, jak špatný pes byl: „Byl v hrozném stavu. Nemocná, dehydrovaná, podvyživená, s chybějícími chomáčky vlasů. Jeho srst byla pokryta blechami a močí a v polštářcích tlapek měl zapuštěnou špínu.“

Ještě horší bylo, že celé tělo psa bylo pokryto hmotou, která vypadala jako nádory. Veterináři odebrali vzorky, aby se ujistili, že nejsou zhoubné. Naštěstí u tohoto pejska, který si už hodně vytrpěl, nebyla zjištěna rakovina.

Pes byl velmi odolný

Navzdory všemu, čím si prošel, tento pes zůstal velmi přátelský. Neustále vrtěl ocasem, když ho do útulku přišli navštívit dobrovolníci. Navíc je na znamení uznání olízl.

Přečíst Osiřelá koťátka přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Během rekonvalescence se pak připojil k hostitelské rodině. Psa milovala od začátku. Když se jeho stav stabilizoval, tato rodina se rozhodla, že ho nepustí. Poté ho oficiálně adoptovali. Dnes se z něj konečně stal šťastný pes.

pic.twitter.com/pWtyRj3A0Q

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 18. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

K přečtení Ohromující reakce ztraceného psa, který najde svého pána!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.