Accueil » ZPRÁVY » Na vyřešení tohoto EXTRÉMNÍHO úkolu máte pouze 7 sekund: Kde je žába?

Na vyřešení tohoto EXTRÉMNÍHO úkolu máte pouze 7 sekund: Kde je žába?

Překvapte sami sebe obtížností tohoto nového vizuálního cvičení, které se stalo virálním. Dokážete ji vyřešit v rekordním čase?

Obsah

Dnes vám představíme jednu z nejsložitějších vizuálních výzev na Facebooku a dalších sociálních sítích. Vyřešte proto tuto novou výzvu, která kvůli své vysoké obtížnosti způsobila nejednu „hádanku“. Jste připraveni?

Tuto komplikovanou vizuální výzvu máte šanci vytvořit pouze jednou.
Najdete ji:
Máte 5 sekund na to, abyste našli 3 rozdíly mezi mývaly a splnili úkol.

Kde je ten legrační FROG?

Musíte najít obojživelníka! Není to snadný úkol, podívejte se na celý obrázek a najděte žábu: Dokážete ho vyřešit za 7 sekund nebo méně? Doufejme, že vás všichni ti psi a kočky nebudou rozptylovat.

Našli jste žábu? Kde byla celou tu dobu? Pokud máte dobrý zrak, určitě to uvidíte, pokud ne, tady je nápověda: Co takhle podívat se přímo doprostřed? Sleduje je malé zvíře.
Měli byste vědět, že testy a hádanky, jako je tato, procvičují vaši mysl na nové úrovni: bolí vás z této hry hlava? Myslíme si, že vám mohou způsobit závrať, ale můžete se přes to přenést.

Pojďme najít žábu!

Připraveno k odjezdu! A teď odpověď, která všechny ohromila: kde byla žába? Tenhle byl přímo nad šedým koťátkem. Viděli jste to včas? Jak dlouho vám to trvalo?

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie