Accueil » Zvířata » Najdou psa a naskenují jeho mikročip, ale to, co se dozvědí po telefonu, je krvelačné.

Najdou psa a naskenují jeho mikročip, ale to, co se dozvědí po telefonu, je krvelačné.

Najdou psa a naskenují jeho čip, z toho, co se dozvědí po telefonu, jim tuhne krev v žilách.

Liga pro záchranu zvířat v okrese Berks v Pensylvánii přijala psa. Byla velmi milá a něžná. Před tím vším však byla toulavá. Byl v ní však nalezen čip. Přečtěte si o tomto příběhu více!

Pes byl toulavý, než skončil v útulku!

Než Liga pro záchranu zvířat okresu Berk našla tohoto psa, byla sama na ulicích Pensylvánie. Nedokázali určit, jak dlouho se zvíře bezcílně potulovalo. Tento koule srsti dostala jméno Cici.

Po příjezdu do útulku, byl pes několikrát vyšetřen. Dobrovolníci si oddechli, když zjistili, že má čtyřnohé zvíře implantovaný mikročip. Domnívali se, že Cici má svého pána a že ho bude snadné najít.

Přečtěte si více
Video, dítě se směje při hře se svým psem a najednou se vše dramaticky změní

Pracovníci útulku proto okamžitě zavolali na číslo uvedené na čipu. To bylo provedeno, aby majitel mohl psa vyzvednout. Dobrovolníci si totiž mysleli, že rodina této chlupaté koule musí být jejím zmizením velmi znepokojena.

Našli psa a naskenovali jeho čip, ale to, co slyšeli v telefonu, jim zchladilo krev v žilách.Zdroj: Capture Instagram

To, co dobrovolníci z útulku po tomto telefonátu zjistili, však vyvolalo všeobecné znepokojení. Skutečně, z tohoto zjištění jim tuhla krev v žilách. Byli tak zklamaní, že se začali zajímat o psí budoucnost.

Cici měla začít nový život!

Bývalí majitelé psa se přiznali, že opravdu měli v úmyslu ji opustit. Ve skutečnosti již vlastní Ciciina bratra. Proto se nechtěli starat ještě o další zvíře. Tato prohlášení jejích bývalých majitelů všechny v útulku překvapila.

Proto musel tento pes jít dál. Útulek se rozhodl ji přijmout. Nikdo z dobrovolníků skutečně neměl to srdce se jí vzdát, protože byla tak sladká, milující a roztomilá.

Přečtěte si více
Zde jsou nejlepší tipy, jak naučit psa chodit mimo vodítko

Pes Cici musel zůstat v útulku Animal Rescue League, dokud nebyla adoptována. Nemohla tam však zůstat dlouho, protože si brzy našla rodinu.

Najdou psa a naskenují jeho čip, z toho, co se dozvědí po telefonu, jim tuhne krev v žilách.Zdroj: Capture Instagram

A tak se stalo, že den poté, co dorazil do zařízení, pes odešel do nové rodiny. Není divu, protože měla schopnost vzbudit soucit u každého, kdo se jí podíval do očí. V Ciciině životě tak začíná nová kapitola.

Pes našel milující rodinu!

Ciciin pobyt v útulku netrval dlouho. . Pejsek si našel rodinu hned druhý den po svém příjezdu. Vše nasvědčuje tomu, že záměrem bylo sjednotit tohoto psa s jeho rodinou.

Tento pes se dokonale přizpůsobuje novému životu. Navíc její nová rodina dělá vše pro to, aby se cítila jako doma. Ke svým novým majitelům se chová velmi láskyplně. A všichni se zdají být šťastní.

Přečtěte si více
Video, překvapivé narození Skippera, psa se šesti nohama a dvěma ocasy

pic.twitter.com/DtblDf5uBY

– nelimar (@nelimar165) 23. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Chcete-li si přečíst
Rozloučila se se svým papouškem před smrtí, reakce ptáka je ohromující

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.