Accueil » Zvířata » Natočí zvíře zasypané sněhem a lidé jsou zděšeni, když zjistí, o jaké zvíře se jedná.

Natočí zvíře zasypané sněhem a lidé jsou zděšeni, když zjistí, o jaké zvíře se jedná.

Video: Natočila zasněžené zvíře, uživatelé internetu se zděsili, když zjistili, o jaké zvíře jde

Někdy nás svět zvířat dokáže překvapit a naučit nás přátelství, které bychom všichni považovali za nemožné. V posledních měsících uživatelé YouTube, TikTok a další stanice pravidelně sledují příběh Luny, krásné černé panterky.

Natočí zvíře pokryté sněhem, uživatelé internetu jsou zděšeni!

Toto video vás překvapí. Vskutku, to byl sdílen na YouTube a dalších sociálních sítích a omráčených lidí. Mladá žena skutečně natočila pantera zblízka bez jakýchkoli bezpečnostních opatření. Zvíře však na něj zdaleka nezaútočilo, ale reagovalo velmi něžně. Tisíce lidí na YouTube se vyděsily, když viděly, jak se zvíře blíží k ženě, která natočila virální video.

Ve skutečnosti se o kočku stará a na svém kanálu na YouTube Luna_the_panther sdílí různé postupy, které s ní provádí. má 360 000 předplatitelů.

„Jdeš takhle lesem a leopard skáče z větve na větev.“ „Luna je oblečená jako sněhulák. Je to krásné koťátko,“ zní některé z komentářů uživatelů na YouTube.

Video: Spadla vedle zasněženého zvířete a vyděsila se, když zjistila, o jaké zvíře jdeZdroj: Capture Instagram
Příběh Luny

Luna byla zachráněna z putovní zoo na Sibiři. Byla teprve týden staré dítě, když ji matka odmítla a odmítla ji krmit.

Zoo bohužel neměla prostředky na to, aby se o tak slabého malého pantera postarala. Zaměstnanci proto kontaktovali Viktorii Rovskou. Je odbornicí na rehabilitaci exotických zvířat a divokých koček.

Proto souhlasila, že se mladé panterky ujme, a několik týdnů ji ošetřovala, aby se dostala do bezpečí.

Dnes je Luna megahvězdou sociálních médií, v Rusku i v zahraničí. Její videa a návštěvy na různých platformách mají miliony zhlédnutí.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.