Accueil » Zvířata » Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla vzkaz, který ji šokoval.

Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla vzkaz, který ji šokoval.

Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla vzkaz, který ji šokoval.

Billy, pětiletý pes, už svou paničku zvykl na velké rošťárny. „Nevyhýbá se ničemu a využívá každé příležitosti, aby dosáhl svého,“ říká Julia Zwar. Jeho majitelka ho adoptovala, když mu bylo 15 měsíců. V té době byl velmi hubený a měl problémy s úzkostí, které rychle zmizely, když se jeho zdravotní stav zlepšil. Juliina láska k němu a ke zvířatům, která s ní již žila, mu pomohla zvládnout situaci a získat sebedůvěru.

Billy získal přístup na střechu oknem v horním patře.

„Našli jsme vašeho psa na terase“.

Většinu času, a od doby, kdy byl štěně.Billyho výstřelky byly vždycky neškodné, jako když si dokázal sednout na pohovku, když se nikdo nedíval. Ale jak rostl, jeho zvědavost vůči okolnímu světu rostla. Inteligentní a intuitivní, od malička hledal něco nového, co by mohl objevit. Nedávno však Julie Zwarová nechala Billyho doma na několik hodin samotného. Když se vrátila, našla na dveřích vzkaz, který ji vyvedl z míry.

Přečíst
Jak si kočka vybírá, s kým bude spát? Zde je 5 příčin

Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla poznámku, která ji šokovala.Zdroj: Capture Instagram

„Dobrý den, našli jsme vašeho psa na střeše…“ začínal vzkaz.

V Melbourne je horký letní den.Austrálie, Julia se rozhodla jít na kávu se svými přáteli. Billy už byl zvyklý být doma sám a bez problémů. Toho dne se však v domě něco změnilo.

„Můj spolubydlící, Jess si právě přestavěla pokoj. Přesunula si postel k oknu. Ostatní spolubydlící si toho zatím nevšimli, ale nové uspořádání umožňovalo přímý přístup na střechu.

Naštěstí se Billymu podařilo střechu prozkoumat. probíhal ve dne, přímo před parkem, kde si místní obyvatelé pořádali piknik. Jakmile obyvatelé parku spatřili psa na střeše, přispěchali na pomoc. „Vylezli jsme nahoru, vzali ho zpátky do domu a zavřeli okno,“ píše se v poznámce. „Zdraví vás lidé z parku.

Přečtěte si více
Jak zjistit, zda má váš pes zánět ucha, příčiny a možnosti léčby

Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla poznámku, která ji šokovala.Zdroj: Capture Instagram
Julia neměla o Billyho dobrodružství ani tušení, dokud na dveřích nenašla vzkaz.

Když vstoupila, našla Billyho v obývacím pokoji živého a zdravého. Pes spokojeně vrtěl ocasem, jako by se nic nestalo.

„Byl celý nadšený. Ale když jsem řekl jeho jméno tónem ‚máš problém‘, sklopil hlavu. Takže si určitě vzpomněl, když byl na střeše.
Nechala svého psa doma samotného, a když se vrátila, našla vzkaz, který ji šokoval.Zdroj: Capture Instagram

Julia Zwar nemohla uvěřit, že se Billymu podařilo dostat na střechu. Přesto se jí ulevilo, že je v pořádku. Po tom utrpení ho objala a okamžitě vymyslela plán, jak zajistit, aby už nikdy na střechu nevylezl.

Od jeho dobrodružstvíBilly se nikdy nepokusil vylézt zpět na střechu. Dobrodružné štěně se nyní vrátilo ke své obvyklé rutině, kdy běhá po svém oblíbeném parku nebo se potápí v nedalekém oceánu. To vše pod bedlivým dohledem svého majitele. Julie Zwarová ví, kam až je její pes schopen zajít kvůli dobrodružství, a tak každý den očekává nečekané.

Přečíst
Zde je důvod, proč jsou černobílé kočky tak výjimečné

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.