Accueil » Zvířata » Nejdůležitější osoba pro psa

Nejdůležitější osoba pro psa

Nejdůležitější osoba u psa. Bez minulosti není přítomnosti. Ze všech intelektuálů, kteří osvítili svět, byl Voltaire jedním z nejvýznamnějších. Byl vynálezcem a velkým myslitelem, žil v Paříži v pohodlném postavení a těšil se náklonnosti a podpoře široké veřejnosti. Jeho sláva byla taková, že že musel plánovat každý svůj krok tak, aby se kolem něj netlačili lidé a neohrožovali jeho vlastní bezpečnost.

V té době ve Francii, věřilo se, že pouhý dotek kůže slavné osoby nebo pouhé vlastnictví kusu látky, která s ní byla v kontaktu, zajišťuje věčnou spásu. V kronikách se píše o mnoha slavných osobnostech, které se kvůli tomu vrátily domů potlučené a nahé.

příběh Voltaira a jeho psa

Faktem je, že Voltaire byl tak unavený z pocitu, že ho davy povzbuzují, že si často stěžoval na svůj osud. Největší strach neměl ani tak o svůj život, jako o život své rodiny. rodina a samozřejmě jeho pes. Jeho pes mu několikrát zachránil život, protože jeho štěkání zabránil tomu, aby ho rozdrtil dav lidí. lidé. Ve snaze snížit nebezpečí nechal psa zavřít a zabránil mu, aby ho po příchodu domů vyšel přivítat. Napadlo ho, že když ho některý z těch šílenců uvidí, jak si olizuje ruku, možná se ho pokusí zabít a nabalzamovat, aby se zmocnil zvířecího jazyka. Nebyl to první podobný případ.Nebyl to první podobný případ v pověrčivé Evropě. Podobných případů s koňmi bylo více.

Zdroj: Capture Instagram

PesPes, který byl daleko od svého pána, vypadal velmi smutně, tak smutně, že Voltaire nařídil, aby ho směl po návratu domů opět přivítat.

Šťastně, čas plynul a osud tomu chtěl, Voltaire upadl v zapomnění. Zpočátku se mu to líbilo, ale netrvalo dlouho a na ulici ho už nikdo nepoznal. Kupodivu právě tehdy mu jeho pes pomohl nejvíce. Koneckonců se pro něj nic nezměnilo. Voltaire byl stále nejdůležitější postavou jeho života.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.