Accueil » Zvířata » Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvem

Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvem

Obsah

© Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvem

Většina rodin raději adoptuje mladší zvířata, když chtějí mazlíčka. V útulcích jsou proto starší psi a kočky opomíjeni a končí opuštěni. Některá zvířata, jako tento pes, však mají štěstí. Po mnoha letech čekání na svého nového pána byl nakonec vybrán. Dnes se při usínání široce usmívá. Zde jsou podrobnosti.

Starý pes bez rodiny v útulku

Útulek v Severní Karolíně přijímá mnoho opuštěných zvířat. Mnoho rodin prochází tímto centrem, aby našli domácího mazlíčka. Ale i přes to mají některá zvířata potíže najít majitele. To je i tento případ starý pes.

Petey je starý záchranářský pes. Je to milý, přítulný starý pes s velkou chutí do života, který vždy potěší své okolí. Přes své kvality však nemůže najít milující rodinu, která by se o něj postarala.

Přečtěte si Jak si psi vybírají majitele? Pozor na tato znamení!

Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvemZachyťte facebook

V naději, že mu pomohou, se úředníci útulku snažili udržet psa co nejdéle. Vzhledem k počtu zvířat, která dostávají, však střed končí čelem nasycení. V důsledku toho musí pejska přenést jinam.

Tak byl Petey, bývalý záchranářský pes, převeden do a Wake County SPCA. Ten tam musel zůstat, dokud si ho nepřišla rodina adoptovat. Starý čokl by tak měl více času najít nového majitele.

Převod do SPCA

Peteyho přestup do Wake County SPA proběhl dobře. Kromě toho netrvalo dlouho a pes se adaptoval na nové prostředí. To je vysvětlení, které členové útulku na místě Dodo dát.

Opravdu se nezdálo, že by si Petey dělal starosti se změnou prostředí. Pes si velmi rychle po svém příchodu všechny získal jeho radost ze života. Stejně jako jeho krásná osobnost je nedokázala svést.

Přečíst Poslední objetí psa svého pána se dotýká celého světa, srdcervoucí rozloučení

Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvemZachyťte facebook

Krátce po jeho příjezdu začali záchranáři ze střediska SPCA hledat pro Peteyho domov. Vzali proto fotky psa a zveřejnil je na sociálních sítích. Vyprávěli jeho příběh a popisovali jeho povahu.

Úsilí členů útulku přineslo své ovoce. Oznámení se skutečně dotklo velkého počtu lidí. O několik měsíců později pes obdržel a žádost o adopci. Tentokrát potkal rodinu, která ho bude milovat do konce života.

Pes: Další šance pro Peteyho

Přestože musel dlouho čekat, pes si nakonec své místo v a milující rodinu. Petey je nyní šťastný pejsek, který si užívá každodenního života ve svém novém domově. Na snímcích, které sdílí jeho nová rodina, také působí naplněněji než kdy jindy.
Nejstarší pes útulku je konečně adoptován a poprvé spí s úsměvemZachyťte facebook

Navíc pes poprvé v životě klidně spí. Natolik, že ukazuje obrovskou usměvavou tvář. Toto je pro něj a Druhá šance jedinečný, který nikdy nečekal.

K přečtení Veterinář jí říká cenu za operaci její kočky, čelí nejhoršímu dilematu svého života

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.