Accueil » Horoskop » Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: zjistěte, která to jsou!

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: zjistěte, která to jsou!

Píše se březen 2023 a Jupiter je v konjunkci se Saturnem, což znamená, že jsou na místě nové astrologické předpovědi. Tato konjunkce má vliv na znamení zvěrokruhu a některá z nich jsou ovlivněna více než jiná.

Tato znamení jsou známá svou žárlivostí a hledají citovou a osobní rovnováhu. Konjunkce Jupitera a Saturna jim může poskytnout cenné informace o jejich dalších krocích a pomoci jim dosáhnout jejich cílů.

Tato konjunkce s sebou přináší důležité změny a těm, kterých se týká, může dát nový směr. Tato znamení jsou také známá svou energií, nadšením a kreativitou. Dokážou se proto chopit příležitostí, které se jim naskytnou.

Tato konjunkce je proto pro žárlivější znamení vynikající příležitostí, jak se otevřít novým možnostem a najít citovou a osobní rovnováhu. V tomto článku se blíže podíváme na astrologické předpovědi, které budou konjunkcí Jupitera a Saturna ovlivněny, a prozkoumáme, jak toho mohou nejžárlivější znamení co nejlépe využít.

Hvězdy pracují a pohyby planet ovlivňují náš osud. Na začátku března se do centra pozornosti dostává Jupiter, který může některým znamením nabídnout značné výhody.

Lidé narození v těchto třech znameních mohou od Jupitera očekávat pozitivní vliv, který jim bude prospěšný na všech úrovních. Není pochyb o tom, že toto období bude velmi bohaté na emoce a příjemná překvapení.

Ti, kteří jsou žárliví, budou moci těžit z větší koncentrace štěstí a možností; budou mít tedy náskok. Samozřejmě jako vždy bude třeba být obezřetný, protože ne všechny příležitosti bude dobré využít!

Mars a Blíženci (21. května – 20. června)

Mars je planeta, která přináší novou energii a vášeň všem, kdo jsou pod jejím vlivem.

V březnu nabízí Blížencům silnou energii k prosazování jejich ambicí, projevení odvahy a pevné vůle.

Mars je však také známý svou žárlivou a majetnickou povahou, která si může snadno najít cestu k Blížencům, kteří se budou cítit dotěrnější, majetničtější a žárlivější než obvykle.

Mars a Vodnáři (21. ledna – 19. února)

Mars v březnu ovlivňuje Vodnáře tím, že jim nabízí velkou vnitřní sílu a silnou vůli.

Vodnáře povzbuzuje k tomu, aby dosáhli svých ambicí a přijímali výzvy. Marsův vliv však může Vodnářům přinést také pocit majetnictví a žárlivosti.

Budou častěji majetničtí vůči přátelům a rodině a budou žárlit na lidi, kteří jsou úspěšnější nebo mají víc než oni.

Mars a Rak (21. června – 22. července)

Mars v březnu ovlivňuje Raky tím, že jim dodává vnitřní sílu k dosažení jejich cílů. Raky povzbuzuje, aby vytrvali tváří v tvář výzvám a šli za svými ambicemi.

Mars však může rodilým Rakům způsobit i problémy, neboť s sebou přináší pocit žárlivosti.

Raci budou pravděpodobněji žárlit na lidi, kteří mají více než oni nebo jsou úspěšnější.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie