Accueil » Zvířata » Nemocný bezdomovec odmítá vyměnit svého psa za náhradní domov

Nemocný bezdomovec odmítá vyměnit svého psa za náhradní domov

Obsah

Luis Pereira se narodil v portugalské Sintře a ve čtyřech letech ho opustili rodiče. Později byl adoptován, ale zkušenost život na ulici ho zavedl na velmi temnou cestu. Bohužel si Luis vypěstoval závislost a jeho adoptivní matka ho vyhodila na ulici.

Luis se setkal s Kikou, svým milovaným psem:

Kika přinesla Luisovi mnoho radostí, ale také mnoho potíží. Přestože dostával pozvánky od různých útulků a skupin, každá nabídka byla spojena se standardní podmínkou: Luis se musel vzdát Kiky, k čemuž se nedokázal odhodlat.

Tento muž ví, jaké to je, když vás zradí ti, které milujete. Proto nikdy nedovolí, aby Kika prošla stejnou věcí. Luis odmítl jít do útulku, protože psi nebyli povoleni z důvodů během zimní pandemie, kdy přežívali v prudkých deštích ve stanu.

Okamžik, kdy nemocný muž na ulici odmítl vyměnit svého psa za náhradní domov.Zdroj: Capture Instagram

Luis děkuje Kice:

Dospěl jako člověk, Kika je jeho zodpovědnost a on si nemůže dovolit ji opustit. Víc než cokoli jiného se chce o svého mazlíčka starat a chránit ho.

Tento muž má vážné problémy s dýcháním. Navzdory své nemoci však nemá v úmyslu Kiku opustit. Jeho oddanost pro Kiku je obdivuhodné ! Oběma přejeme hodně štěstí.

Okamžik, kdy nemocný muž na ulici odmítl vyměnit svého psa za náhradní domov.Zdroj: Capture Instagram

Každý, kdo má nebo měl některou z tato zvířata vědí, že na světě neexistuje taková náklonnost a věrnost, jakou k nám cítí oni. A to bez ohledu na to, zda se jedná o psa s rodokmenem, nebo o zatoulaného psa.
Tato ušlechtilá a věrná zvířata si zaslouží pouze naši ochranu a úctu, nikoli opuštění a týrání, kterého se jim někdy dostává.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme nahlédnout do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.