Accueil » Zvířata » Nemocný, tento mladý chlapec se loučí se svým psem, stane se pak zázrak

Nemocný, tento mladý chlapec se loučí se svým psem, stane se pak zázrak

© Nemocný, tento mladý chlapec se loučí se svým psem, stane se zázrak

Nejen v knihách se zázraky dějí. To může odrážet i realita. To je případ malého Joshe a jeho milovaného psa Snickerse. Zatímco dny dítěte byly sečteny, v posledních minutách se stal zázrak.

Pes: Rodinný příběh plný dramatu

Pár Petr a Nadja tvořili se svým dítětem Joshem velmi krásnou rodinu. Než ten druhý přišel na svět, adoptovali si psa tzv Snickers. Velmi se milovali. Ale postupem času si pejsek vytvořil více pouto s dítětem.

Josh a pes měl silné pouto. Během dne se nikdy neoddělili. Dítě však trpělo nemocí, jejíž zdroj zůstává pro rodinu záhadou. Vskutku, nemoc dítěte byl trochu nestandardní, protože ho lékaři už nedokázali léčit.

Přečtěte si Štěně uvězněné v asfaltu zoufale bojuje o přežití!

Rodiče všude hledali léky a podstoupili četná léčení, dokud své bohatství nevyčerpali. I přes jejich snahu se zdálo, že se situace nemění. Lékaři to uzavřeli naděje byla minimální a že na toto dítě žádná léčba nezabrala. Takže musel čas od času zůstat v nemocnici. Díky tomu se pes držel, protože se často viděl odděleného od svého přítele.

Pes a dítě měli na mysli jedinou myšlenku: sejít se a hrát si spolu. Když to vycítili, někdy vzali psa za Joshem do nemocnice. A když se ten druhý cítil trochu dobře, byl to on, kdo přišel domů. Bylo to spíše s myšlenkou umožnit jejich dítěti a zvířeti zachovejte si dobrou paměť v případě, že se věci vyvinou na jih.

Chvilka radosti před koncem

Joshův stav byl celkem stabilní, což mu umožnilo bavit se se svým milovaným starým psem. Po několika dnech se však v rodině objeví nový problém. Zdravotní stav jejich psa nebyl normální a on se prezentoval příznaky nemoci. Zatímco z jeho strany se Joshova nemoc postupně zhoršovala.

Rodina byla zády ke zdi, protože oni nezbyl téměř žádný rozpočet k léčbě těchto dvou nemocí. Petr musel vzít psa k veterináři. A po analýzách řekl, že musí zadržte Snickers na několik týdnů. Tohle Petera stále žralo, protože si musel vybrat.

Přečtěte si 5 jednoduchých způsobů, jak cvičit vaši kočku

Nemocný, tento mladý chlapec se loučí se svým psem, stane se pak zázrakZachyťte facebook

Peter si tedy s veterinářem promluvil o situaci, kterou jeho rodina prochází. Ptal se na tuhle dát rodině trochu času než si to ponecháte. Specialista velmi dobře pochopil, že pes se nemůže od Joshe oddělit. Bylo to ve snaze udělat Joshovi poslední dny šťastnými.

Tak se Petr vrátil domů se psem. Což Joshe a zvířeti i přes zhoršení jejich zdravotního stavu velmi potěšilo. Během toho dne spolu oba dobře vycházeli bavil až do vyčerpání v noci. Chodili spolu, mazlili se, bylo vidět psí výraznou tvář radosti. Ale další den se Snickersův stav zhoršil.

Pes: Joshovo zdraví se změnilo jako mávnutím kouzelného proutku!

Ještě horší byl pes po tomto slavnostním dni, který strávil se svým přítelem. Petr to cítil nevyhnutelné se rychle blížilo. Vysvětlil tedy Joshovi, že jeho pes je ve špatném zdravotním stavu a že potřebuje léčbu. Josh chápal, i když byl smutný, že se rozloučil se svým přítelem. Takže, než ho Peter vzal k veterináři, Josh a Snickers se objali poslední objetí.

Byl to okamžik plný emocí, pes chtěl Joshe olíznout, což velmi ocenil, když ho velmi pevně stiskl, aby ho uklidnil. Poté, co Petr odešel s pejskem, Joshův stav se změnil. Vlny horečky následovaly jedna za druhou, jeho fyzický stav se zhoršoval. Ale k největšímu překvapení se po několika dnech zdálo, že se Josh vrátil do formy. Cítil se mnohem lépe v nepřítomnosti svého pejska.

Ke čtení Pes zachrání svou nejlepší kamarádku několik hodin před eutanazií tím, že ji vezme do tlapek

Rodiče to udělalo šťastnými, ale otec pochyboval, že by to pro jejich dítě znamenalo šťastný konec. Matka si byla jistá, že jejich poslední objetí zasáhlo Joshe. Zavolali tedy Joshova primáře, aby jim tento zázrak vysvětlil. Následně bylo u Joshe provedeno vyšetření za účelem sledování onemocnění a stanovení klíčového faktoru této změny. Analýza zjistila, že Josh byl alergický na sprej proti blechám které Petr použil pro psa. Následně lékaři našli pro Joshe lék, ale s přísnými předpisy. Nakonec, ti dva se dali zase dohromady od svých nemocí a všichni se vrátili domů.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.