Accueil » Zvířata » Nenechává vás vaše kočka v noci spát? Zde je neomylný tip, jak ji uspat.

Nenechává vás vaše kočka v noci spát? Zde je neomylný tip, jak ji uspat.

Nenechává vás vaše kočka v noci spát? Zde je neomylný tip, jak ji uspat

Těžký den si zaslouží dobrý spánek. Když se však kočka vřítí do vašeho pokoje a připojí se k vám v posteli, není možné usnout. Chce být opečováván, stává se středem pozornosti. Kočička vás skutečně zaměstná a pak vás čeká bezesná noc. Zde je několik řešení, jak tomu předejít!

Odvedení pozornosti kočky

V každém případě můžete kočku poznat podle jejího flegmatického a líného postoje. Jeho oblíbenou zábavou je lenošení v malém koutě domu, jako by tam trávil celý den. Rád se ale také baví, často běhá za vším, co se hýbe. Protože je od přírody lovec, nedá malé myši šanci.

Před spaním zvažte možnost hrát si s ním tak, že upoutáte jeho zvědavost malým kuličkovým předmětem. Tentokrát postačí malý míček. Kutálejte ho před ním a on se vydá na honičku. Zatímco si hraje, nenápadně se vraťte do své postele, aniž byste zapomněli zavřít dveře. Cílem je odvést jeho pozornost a zaměstnat ho.

Přečíst
Co jsou dingo a proč jsou přírodní biologickou laboratoří?

Nedá vám vaše kočka v noci spát? Zde je neomylný tip, jak ji uspatZdroj: Capture Instagram

Kočka je zřejmě trochu nenasytná. To je jedna z jeho slabin, kterou budete muset využít. Když bude mít plné bříško, nebude vás obtěžovat neustálým mňoukáním. Dejte mu během večera v době večeře pořádnou porci jeho oblíbené paštiky. Bude si na ní pochutnávat a svou misku dojí.

Dobře nasycenZbývá mu jen umýt se, najít si dobré místo a klidně spát. Ostatně i vy budete spát v klidu, aniž byste byli rušeni.

Zvyknutí domácího mazlíčka na vlastní postel

Kočky milují pohodlí. Vyrobte mu malý košík s měkkým sametovým nebo saténovým polštářkem, který umístíte na určité místo. Bude to jeho malý pelíšek.

Na adrese zvyknout ho na odpočinek na němNajde si tam své místo. S naším kocourkem to není tak složité, snadno se přizpůsobí podmínkám, které mu klademe. Je proto třeba umět s ním mluvit!

Přečtěte si více
Těchto 10 tajemství, která vám váš pes o svém zdraví neřekne

Nedá vám vaše kočka v noci spát? Zde je neomylný tip, jak ji uspatZdroj: Capture Instagram

Bude to chvíli trvat, ale musíte vytrvat. S mazlením a spoustou mazlení postupně najde své stopy.

Vy a kočka budete mít každý svou stranu, každý své území! Strávíte tak klidnou noc beze strachu, že budete vyrušeni uprostřed krásného snu.

Co kdyby s vámi strávila noc kočka?

Kočka vás možná udrží vzhůru, ale není to často proto, aby vás obtěžovala. Je to kočka toužící po něze a teple. Stává se, že přijde k vám, do vaší postele, protože chce, abyste ho hýčkali. Je to jeho způsob, jak vám dát najevo, že nechce být sám.

To je tedy řešení. Proč nespíte se svou kočkou? Pro každého je tu něco. Ve vaší náruči se bude cítit bezpečně a v bezpečí pod peřinou. Budete ukolébáni jemností jejího vrnění. Klidný zvuk, který vás obměkčí a uklidní. Budete spát vyprázdněni od celodenního stresu a navíc je to terapie doporučovaná lékaři.

Přečtěte si více
Video: Žena a její pes se setkali se vzácným zvířetem, které nemohli identifikovat

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.