Accueil » Zvířata » Neslyšící muž adoptuje neslyšícího psa a učí ho znakovou řeč

Neslyšící muž adoptuje neslyšícího psa a učí ho znakovou řeč

Když Nick Abbot na Facebooku uviděl, že místní útulek hledá domov pro hluchého psa, nikdy nepovažoval své postižení za překážku. Naopak, Nick byl hluchýa rozhodl se, že štěně naučí znakovou řeč, aby se z nich stali dobří přátelé.

Naučil štěně znakovou řeč

Pes jménem Emerson, se přestěhoval do Nickova domu, kde se mu dostalo spousty lásky a náklonnosti. Fotografie mluví samy za sebe a je na nich vidět, že Emerson si to opravdu užívá.

A jak se dalo očekávat, Nick naučil štěně znakovou řeč. Byl to velký úspěch.

Tento pes, kterého nikdo nechtěl, protože byl hluchý, našel domov, naučil se komunikovat a hlavně našel svého nejlepšího přítele.

Zdroj: Capture Instagram

Nová studie odhalila že nejlepší přátelé člověka jsou možná více lidé než psi. Dokážou interpretovat výrazy obličeje, komunikovat s námi, projevovat empatii a dokonce sledovat televizi.

Psí láska k lidem je ještě intenzivnější než u lidí, kteří se o něj starají. pocity cítí ke svým sourozencům a kamarádům z vrhu.

Pes mohou být velkým a nejlepším přítelem člověka, protože jsou pro nás zdrojem dobré energie, zdraví a štěstí. Věděli jste, že psi mohou přinést mnoho výhod pro naše zdraví?

To znamená, že pokud se vám nedaří, Váš pes to vycítí, protože má určitou „empatii“. Stejně tak když začnete radostně křičet, bude reagovat skákáním nahoru a dolů a hbitým vrtěním ocasem. Když se vám někdo pokusí ublížit, bude vědět, jak vás bránit, a když vás bude bolet břicho, bude vědět, že něco není v pořádku.

Psi jsou úžasná zvířata kteří se dokáží přizpůsobit situacím s postižením mnohem lépe než lidé.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.