Accueil » Zvířata » Nešťastný pes, který se na nikoho nedíval, kdo nikdy nepoznal lásku, dostane znovu chuť do života

Nešťastný pes, který se na nikoho nedíval, kdo nikdy nepoznal lásku, dostane znovu chuť do života

© Nešťastný pes, který se nedíval na nikoho, kdo nikdy nepoznal lásku, znovu získává chuť do života

Chudák pes čekal v cele smrti, nikdo ji nechtěl adoptovat. Šlo mu o život…

Až do dne, kdy Chelsea Elizabeth Cossairtová uviděla její fotku na webu útulku. Clémentinin příběh dojat, vyplnila formulář žádosti o adopci a okamžitě jí zavolal dobrovolník. „Osoba z Ginger’s Pet Rescue byla ohromená a v slzách, když jsme se na ni ptali,“ „Řekla nám, že ze stovek žádostí o adopci psa, které obdrželi v předchozích týdnech, žádná „nebyla podána pro Clementine.“

Na rozdíl od jiných, rozhodla se, že udělá naprosto cokoliv, aby pomohla opuštěnému zvířeti uzdravit se a prospívat.

Přečtěte si Jaká jsou nejčastější onemocnění psů a koček?

Význam náklonnosti pro psa

Když Chelsea Elizabeth Cossairt potkala Clementine, uvědomila si, že nikdy nepoznala lásku. „Bála se lidí a nikomu se nedívala do očí,“ vysvětluje. Řekla také: „Celou dobu se třásla, schovávala se za nábytkem a seděla čelem ke zdi.

Nešťastný pes, který se nikdy nikomu nepodíval do očí a který nikdy nepoznal lásku, dostává znovu chuť do životaZdroj: Capture Instagram

Po příjezdu do svého nového domova, Klementinina metamorfóza začala. Rychle se spřátelila se svými pěstounskými sourozenci Moose a Maple a hledala jejich útěchu.

Pokud jde o jeho zdravotní problémy, bylo nutné několik návštěv u veterináře. Měsíce léčby infekcí a alergií způsobily, že se pes cítil lépe.

Nešťastný pes, který se nikdy nikomu nepodíval do očí a který nikdy nepoznal lásku, dostává znovu chuť do životaZdroj: Capture Instagram
Proměna, která trvala několik měsíců

Clementine nová rodina jí každý den dávala spoustu lásky a nikdy ji nepřestala podporovat. Sedm měsíců po své záchraně se konečně začala dívat na své adoptivní rodiče. Dokonce se přestala třást.

Přečtěte si Tento pes nemůže uvěřit, že byl právě adoptován po 2 381 dnech v útulku

Nešťastný pes, který se nikdy nikomu nepodíval do očí a který nikdy nepoznal lásku, dostává znovu chuť do životaZdroj: Capture Instagram

„Miluje se nám dívat do očí, když ji hladíme, a je velmi pozorná, když s ní mluvíme,“ říká Chelsea Elizabeth Cossairtová.

Zdroj: Capture Instagram

Dnes je z Clementine nový pes. Její majitelé říkají, že se stala zvědavou a hravou. Také se cítí bezpečně. „Leží nám u nohou, když pracujeme doma, a miluje dření břicha,“ dodávají.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.