Accueil » Zvířata » neuvěřitelný příběh temného psího mýtu na Netflixu

neuvěřitelný příběh temného psího mýtu na Netflixu

Gunther, pes, který měl cenu milionů: neuvěřitelný příběh temného psího mýtu na Netflixu

„Pes je nejlepší přítel člověka“, říká se. A ten se nezdá být špatný! Alespoň pro ty, kteří tento typ zvířete ocení. Přesně o takovém vztahu je celovečerní film „Gunther, pes, který měl cenu milionů“. Producenti Aurelien Leturgie a Emilie Dumayová nedávno promluvili o zákulisí svého mistrovského díla na Netflixu. Vysvětlujeme!

Gunther: Jaký je příběh?

Je to mýtický příběh! A milovníci psů si nemohou pomoci, ale chtějí to vědět. Guntherův příběh je skutečně neobvyklý. Protože patřil hraběnce Karlottě Liebensteinové, byl hýčkán, jak jen to bylo možné. A co víc, měla by jméno jejího syna, který zemřel na sebevraždu. svému mazlíčkovi. Důkaz lásky, která přesahuje to, co je obvykle vidět. A majitel tohoto psa šel ještě dál!

Pes Gunther by dokonce zdědil její majetek. Kolosální částka, která nezůstala bez povšimnutí! Po svém zmizení prý pseudohrabata zanechal částku 400 milionů dolarů svému mazlíčkovi na základě důvěry. Dost na to, aby to přitahovalo chtivost! Byl to však jistý Maurizio Mian, komu se podařilo získat ji do své péče. Stal se tak právním zástupcem tohoto malého majetku, v jehož čele stál pes.

Říše od psa a pro psa!

Díky tomuto dokumentu na Netflixu můžeme vidět, jak moc Gunthera jeho majitel miloval. A díky obrovské finanční částce, kterou mu zanechal jeho bývalý majitel, se jeho současný opatrovník stará o jeho poslední přání. Skutečné impérium, které se točí kolem jeho štěstí. Ale nejen to! To je to, co umožnilo založení společnosti Gunther Trust a společnosti Gunther Corporation..

Skutečným úkolem Maurizia Miana je však nyní učinit svého psa šťastným. A aby toho dosáhl. nešetří na prostředcích. Ať už jde o koupi tryskáče nebo steaku ze zlatých listů, nešetří ničím. Dokonce koupil dům, který patřil Madonně, za 7 milionů dolarů a pak ho prodal za 31 milionů dolarů.

Gunther: Další podrobnosti, které jsme nevěděli!

Producenty však zaujala Guntherova minulost. Chtěli „pochopit, co se skrývá za příběhem hraběnky a zmizení jejího syna“. ten se svěřil zejména. A to je důvod k údivu, protože nebylo snadné zjistit, jak může být pes tak bohatý.

Časem se ukázalo, že Guntherův pán se snažil najít představu štěstí, kterou hraběnka hledala. Ten zavedl hledání, které kombinuje potěšení a perfekcionismus. To by vytvořilo bytosti zrozené ve štěstí, které by byly tomuto pocitu nakloněny více než ostatní. Zkrátka pravdivý mýtus!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.