Accueil » Zvířata » Nikdy si nehrajte se psem, když dojedl, mohli byste ho zabít! Zde jsou důvody, proč

Nikdy si nehrajte se psem, když dojedl, mohli byste ho zabít! Zde jsou důvody, proč

Nikdy si nehrajte se psem, když dojedl, můžete ho zabít, vysvětlíme proč.

Obvykle se vyskytuje u velkých plemen psů, jako je německý ovčák, německá doga a bernardýn. Může se však vyskytnout u jakéhokoli plemene. Proto je důležité ji včas odhalit, aby se zvířeti zachránil život.

Proto v následujících řádcích, vám poskytneme několik tipů, jak rozpoznat torzi žaludku u psů. Podíváme se také na opatření, která je třeba přijmout, abyste předešli smrti vašeho domácího mazlíčka.

Co je torze žaludku?

Než se zmíníme o příznacích, podle kterých lze poznat, že pes trpí zkrouceným žaludkem, je třeba vědět, co to zkroucený žaludek je.

Torze žaludku je v podstatě onemocnění způsobené rozšířením žaludku. To vede k nadměrné produkci plynů, které zvířeti způsobují nesnesitelnou bolest. To může vést k vážným problémům, například k úmrtí.

Je třeba poznamenat, že k tomuto onemocnění dochází, když pes To vede k hromadění plynu, který způsobuje nadměrné zvětšení žaludku psa. To vede k hromadění plynu, který zvětšuje velikost psího žaludku. To způsobuje tlak na životně důležité orgány, dýchací potíže a špatný krevní oběh a orgány, jako je srdce.

Nikdy si nehrajte se psem, když dojedl, mohli byste ho zabít, vysvětlujeme proč.Zdroj: Capture Instagram
Příznaky torze žaludku u psů

Ačkoli známe původ torze žaludkuJe těžké určit, kdy se vytvoří. O to důležitější je znát první příznaky, které se u psů mohou projevit. Abyste mohli jednat rychle a bezpečně.

Jedním z hlavních příznaků torze žaludku je nervozita.nervozita nebo nadměrné dýchání. Přehnaná úzkost může být doprovázena třesem, který by neměl být důsledkem nachlazení. Je vhodné prohmatat břicho, abyste si byli jisti původem třesu.

Na druhé straně může pes vykazovat nadměrné slinění. a pokusí se zvracet. Tyto příznaky mohou následně vést k závratím a selhání dýchání. V tomto druhém případě je nutné, abyste ho urychleně odvezli na veterinární kliniku a zmírnili tyto a další znepokojivé příznaky.

Další odhalení, které je třeba vzít v úvahu, se týká torze žaludku je, že pes může mít bledé dásně v důsledku zvracení a potíží s dýcháním. Je třeba poznamenat, že to vše vede k velkému vyčerpání, které způsobí, že zvíře upadne do šoku, pokud nejsou příznaky včas rozpoznány.

Nikdy si nehrajte se psem, když dojedl, mohli byste ho zabít, vysvětlujeme proč.Zdroj: Capture Instagram
Jak se s těmito příznaky vyrovnáváte?

Nejdříve je třeba vzít svého domácího mazlíčka do co nejdříve k veterináři. Pokud u svého zvířete pozorujete některý z příznaků torze žaludku, je normální se znepokojovat.

Kromě toho je důležité si uvědomit, že neexistuje žádný domácí lék. který dokáže vyléčit zkroucené žaludky psů. Proto je důležité vzít psa okamžitě k veterináři. Veterinární lékař bude schopen psa hydratovat a přijmout nezbytná opatření ke zmírnění příznaků.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.