Accueil » Zvířata » Nový pes Laurenta Ruquiera a Huga Manose je opravdu krásný

Nový pes Laurenta Ruquiera a Huga Manose je opravdu krásný

Laurent Ruquier a Hugo Manos byli po odchodu svého společníka Neuneua v šoku. Podle nich byl jejich bývalý mazlíček nemocný a nemohl se uzdravit. Jediné, co se dá říct, je, že v jejich životech zanechal velkou díru. Po této bolestné ztrátě se však manželé rozhodli najít štěstí a adoptovat si nové štěně. Jmenuje se Tigane a jsou mu pouhé tři měsíce! Na síti se hrdličky podělily o svou radost zveřejněním fotografií svého nového dítěte. A právě ty si v poslední době získaly srdce svých fanoušků.

Laurent Ruquier: Připraven přivítat nového člena rodiny!

Laurent Ruquier a jeho partner Hugo Manos spolu žijí šťastně už pět let! Zdá se, že i televizní moderátor je po setkání s touto sportovní trenérkou ve svém vztahu šťastný. A pro nahradit nedostatek Doma se rozhodli adoptovat psa jménem Neuneu. V posledních několika letech však pes začal být nemocný. Pár se také podělil o strašné tajemství týkající se psa. Šlo o zmizení jejich domácího mazlíčka!

Laurent Ruquier a jeho společník prožili před Tiganem srdcervoucí příběh. se objevil na adrese v jejich životě. Jeho příchod byl pro ně novým zdrojem radosti! Aby se hrdličky po jeho zmizení posunuly dál, rozhodly se začít nový život s jiným mazlíčkem. Dokonce je vidět, že se v jejich prostředí dobře adaptuje. Jako důkaz nedávno sdíleli video, na kterém je vidět, že se Tigane stala středem jejich štěstí. Podrobnosti o tomto novém vzhledu najdete na Instagramu!

Video, které potěšilo jeho fanoušky!

Zatímco Neuneu je opustil nečekaným a hrozným způsobem, Laurent Ruquier se začíná upínat na jejich nové dítě. Z jejich zpovědi se nezdá, že by Tigane pouze nahrazoval jejich bývalého společníka. Naopak, ten je již velkou součástí jejich rodinného života! Hostitel však chtěl především poděkovat svému nejlepšímu příteli za to, že s ním vydržel až do konce. Při vzpomínce na jejich společné chvíle společník Huga Manose řekl, že : „…Neuneu nás opustil… Byl to šťastný pes až do konce…“.

Uživatelé internetu ho mohli jen povzbudit, aby se s touto smutnou skutečností smířil! Ve videu Tigane svým vzhledem přiměl své fanoušky k reakci. Zřejmě si také hrál s Neuneuovými hračkami. Laurent Ruquier si při tom vzpomněl na svého bývalého mazlíčka! Podle něj je ale také čas užívat si chvíle a sdílet nové emoce. Proto dodal toto: „Neuneu už tu bohužel není. Ale všechny své dobré vibrace a hračky přenechal tříměsíčnímu Tiganovi, který právě dorazil domů. Nové štěstí “ .

Laurent Ruquier: Dojemný popis na konci jeho příspěvku!

Laurent Ruquier nedávno zveřejnil toto video a na konci svého příspěvku napsal: „Vítejte v rodině“! Můžeme říci, že je to dobré znamení pro příchod jeho nového mazlíčka. A uživatelé internetu na toto prohlášení rychle zareagovali! Reagovala zejména Michèle Bernierová: „Vítej, Tigane! Nemůžu se dočkat, až vás obejmu!

Svou radost vyjádřila i Karine Le Marchandová slovy: „Už se nemůžu dočkat, až ten zázrak uvidím!“. Lidé zavřít Přátelé a rodina Laurenta Ruquiera mu popřáli hodně štěstí. Její manžel Hugo Manos pak sdílel i společné video s Tigane. Zdá se, že manželé žijí po přivítání nového chlupáče v harmonii. Přejme jim tedy hodně štěstí na světě!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.