Accueil » ZPRÁVY » Obavy z další nebezpečné virové výzvy na Tik Toku: „klonazepamová výzva“.

Obavy z další nebezpečné virové výzvy na Tik Toku: „klonazepamová výzva“.

Nebezpečí virová výzva vyvolává obavy mezi rodiči děti a dospívající a mexickými úřady. Toto je „klonazepamová výzva který spočívá v užití pilulky tohoto léku a aby se pokusil překonat spánek, který vyvolává.

Osm horníků bylo pod vlivem alkoholu. na adrese Mexiko po požití léku proti úzkosti, ve virální výzvě, která se stala populární na internetu. TikTok od začátku ledna.

„Vyhrává ten, kdo usne jako poslední“, Tak zní slogan této praktiky, která se již dostala do hledáčku mexických úřadů, které se snaží omezit její šíření a varovat před nebezpečím mezi nejmladšími.

Z Listopad Nakonec někteří uživatelé začali opakovat „klonazepamovou výzvu“, při níž se vítězem se stává účastník, který usne jako poslední. V lednu se zvýšil počet videí, v nichž se děti a dospívající připojují k riskantní výzvě.

Stránka Kyberpolicie z Mexiko City varoval před nebezpečím, které hrozí v souvislosti s touto a dalšími výzvami na internetu, jako je například „internet věcí“.Výzva k výpadku proudu“která již způsobila v Argentině dvě úmrtí. Z jejich zpráv vyplývá, že za poslední rok identifikovali přibližně 500 incidentů nezletilých, kteří se zúčastnili virové výzvy.

V uplynulém týdnu se nejméně osm studentů otrávilo drogami v prostorách školy. Nuevo León a Mexico City; někteří ve svých školách, kde jim musela být věnována naléhavá péče proti účinkům anxiolytika.

Stránka Ministerstvo veřejné bezpečnosti z Mexico City ve svém prohlášení uvedl, že děti byly ošetřeny přímo ve škole zdravotníky, kteří potvrdili jejich intoxikaci. Byli ošetřeni „v důsledku konzumace kontrolované drogy“. Clonazepam je indikován ke kontrole epileptické záchvaty, záchvaty paniky a úzkost.ale také často navozuje spánek.

Na TikToku někteří uživatelé také zveřejnili videa varující před nebezpečím této výzvy, která již v roce 2022 způsobila intoxikaci v jiných mexických státech, jako např. Veracruz a Coahuila.

Nejstarší záznam o této výzvě pochází z . 2018 na adrese Chilekdyž byl desítky případů teenagerů, kteří drogu užívali jako výzvu, ačkoli se stala populární v roce 2020.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.