Accueil » Zvířata » Objevili 150 koček, které žily v bídě vedle těl svých majitelů.

Objevili 150 koček, které žily v bídě vedle těl svých majitelů.

Objeví 150 koček, které žijí v bídě vedle mrtvol svých pánů.

,Policie a zvířecí záchranáři, kteří se vydali do města hledat dům v Yorktownu, ve státě New York, čelil šokující scéně.

Žena a nalezen mrtvý muž v jejich domě. Bylo s nimi asi 50 koček.

Tyto kočky však nebyly jediné. Během rychlé návštěvy a zásah ve zničeném domě, viděli dalších 100.

Hlad, žízeň… naprostá nevázanost.

Kočky byly v nejhorším podmínky nestřídmosti, hladu a žízně. Neodešli však. Kočky pak zůstaly u mrtvého páru.

Policejní náčelník z Yorktownu řekl. News 12 Long Island, že jeho policisté se v noci na pondělí 30. ledna 2023 vydal do domu v Cordial Road, aby provedl kontrolu sociálních dávek. Když vstoupili dovnitř, spatřili bezvládná těla manželů. Úřady neupřesnily datum úmrtí manželů.

Co se stalo s kočkami?

Americký tisk rychle informoval o nálezu mnoha koček. To přirozeně vzbudilo solidaritu milovníků koček.

Veterináři a dobrovolníci evakuace koček z domu do přepravních klecí. Poté je odvezli do organizace Westchester SPCA. Několik koček vykazovalo známky stresu.

150 koček nalezených v bídě vedle mrtvol jejich majitelůZdroj: Capture Instagram

Westchesterská společnost na ochranu zvířat (WSPA) uvedla, že obdržela „naléhavý telefonát“ od yorktownské policie. Našli 150 koček „žijících ve špíně a bídě“. v domě „Zchátralý“ dům, kde byla nalezena těla.

Mnoho zvířat také trpí různými zdravotními problémy. Patří mezi ně problémy horních cest dýchacích, oční a kožní infekce. podvýživa a dehydratace. Jiní utrpěli vážnější zranění, která si vyžádala okamžitou lékařskou pomoc.

Podpora a přijetí

Některé z koček budou v příštích týdnech dány k adopci. V první řadě je třeba zajistit, aby se vrátila na váhu a byla odčervena.

Kočky jsou habešského plemene nebo směsice, uveďte publikace o této obrovské a historické záchranné akci.

O pomoc požádala také organizace Westchester SPCA: „Naši záchranáři mají… zoufale potřebuje vaši podporu. I po tom všem, čím si prošly, jsou kočky neuvěřitelně laskavé a vždy vyhledávají láskyplná gesta. Příspěvek v jakékoli výši pomůže financovat jejich veterinární péči a rehabilitaci, která by měla stát více než 40 000 dolarů.“

V domě v Yorktownu byl nalezen mrtvý pár a v něm více než 100 koček. https://t.co/GVPPxLquDl pic.twitter.com/hAp0bil5ES

– Eyewitness News (@ABC7NY) 3. února 2023

Na zveřejněných videích je vidět, jak se kočky upravují, jedí. Ale také poděkovat svým zachráncům za veškerou pozornost, které se jim dostává tím, že se otírají o jejich nohy.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.