Accueil » Zvířata » Objevte 5 nejvěrnějších psích plemen všech dob

Objevte 5 nejvěrnějších psích plemen všech dob

S Domácí zvířata vyžadují trpělivost. Mít doma psa je úkol, který vyžaduje každodenní a neustálou péči, protože k jeho udržení je zapotřebí mnoho faktorů. v dobrém zdravotním stavušťastný a plný lásky.

Mnoho lidí kvůli svému životnímu stylu, dávají přednost tichému chování svých psů a nezpůsobuje větší nepohodlí, když roste nebo zůstává doma. Například starší lidé, kteří se rozhodnou pořídit si psa, mohou dávat přednost klidným plemenům, která nevyžadují velkou fyzickou aktivitu.

Kromě toho, že žijete sami se svým psem není stejně jako život s dětmi nebo staršími lidmi. Jinak je tomu v případě, že žijete sportovním životem a věnujete se pohybovým aktivitám, jinak v případě, že často sedíte a máte sedavé zaměstnání.

Výše uvedené body jsou věci, které byste měli při adopci psa zvážit. ve vaší domácnosti, abyste si mohli vybrat plemeno, které nejlépe vyhovuje vám a vašemu prostředí.

Nejvěrnější plemena psů :

Když hledáte nového člena rodiny, jsou tací, kteří chci věrného příteleJsou milující a poslušní. Je to také člověk, který neustále vyhledává mazlení a pozornost. Některé z nich jsou:

Labradorský retrívr:

Toto plemeno psů je ideální pro život v rodině, protože potřebuje fyzickou aktivitu, jako je cvičení a výcvik, spojuje všechny, kteří milují přírodu a volný čas.

Jednou z charakteristik tohoto psa je, že je velmi inteligentní a dokáže se socializovat s jakýmkoli zvířetem nebo člověkem. Kromě toho je jeho povaha obecně mírná, klidná a vždy bude připraven být po vašem boku.

Dalmatin:

Jeden z nejrozrušenější na seznamu. Jsou také známí díky filmům a svým zvláštním skvrnám po celém těle. Toto evropské plemeno je po celý život mrštné a je vynikajícím společníkem pro aktivní lidi.

Zdroj: Capture Instagram

Zlatý retrívr:

Jedná se o jedno z plemen psů nejoblíbenější plemena na celém světě, jako je člověku nejbližší a vyznačuje se poddajností. Je to domácí zvíře, které může být díky své velikosti a mrštnosti dokonalým doplňkem dětí v rodině.

Anglický buldok:

Jedná se o silného a robustního psa, který vyžaduje neustálá pozornost. Snadno se přizpůsobuje lidem a ke svému majiteli se chová velmi láskyplně.

Jezevčík :

Ačkoli bývají velmi láskyplní, jsou také trochu tvrdohlavíProto je při péči o ně nezbytná trpělivost.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.