Accueil » Zvířata » objevte zde ráj kočičích doplňků a hraček za neuvěřitelně nízké ceny

objevte zde ráj kočičích doplňků a hraček za neuvěřitelně nízké ceny

© Lidl: objevte zde ráj kočičích doplňků a hraček za neuvěřitelně nízké ceny

Lidl je značka par excellence pro nákupy za nízké ceny. Mezi rozmanitými propagačními nabídkami a diverzifikací produktů jistě najdete to, co hledáte. A to i pro blaho vaší kočky, jak naznačili naši kolegové z Ouest-France. Zde jsou 3 příklady příslušenství, které si můžete užít!

Lidl: Příslušenství dva v jednom!

Kočka má poměrně nezávislý charakter. Oceňuje i to, že má doma svůj vlastní prostor. To je přesně místo, kde přichází Lidl! Najdete a příslušenství tak kompaktní, jak je funkční v jejích paprscích.

Dotyčný produkt Lidl: výklenek s držákem misky. Perfektně zařízený, má dva vchody. Vaše kočka se může ve svém prostoru bavit. Psí bouda je také dostatečně velká na to, aby mohl cvičit podle svého pohodlí.

Přečtěte si Tento pes je hozen z 6 metrů vysokého mostu, tento rybář má neuvěřitelnou reakci

Toto příslušenství prodávané v Lidlu je vybavena dvěma miskami. Tímto způsobem mu snadno poskytnete jeho každodenní jídlo a vodu. Tento produkt má ale ještě další výhody!

Lidl se jako vždy snaží nabízet zboží za nejlepší cenu. Toto příslušenství můžete také zakoupit na 34,99 eur. Opravdu dobrý obchod, pokud chcete optimalizovat svůj interiér pro pohodu vaší kočky.

Prostorově úsporný doplněk!

Ne vždy máme prostor pro velkou bednu. Pokud je výklenek výše zajímavý, Lidl nabízí další doplněk do stísněných prostor. Tohle je‘kočičí košík jeden z nejklasičtějších!

Toto příslušenství z Lidlu je vyrobeno z polyesteru. Materiál, který jistě přidá na pohodlí vaší kočky. Ale to je také to, co dělá tento doplněk estetickým! Neriskuje tedy, že by váš interiér ošklivě.

Ke čtení Neuvěřitelné, žena pronásledovaná a zbitá obrovským losem

Další výhoda tohoto příslušenství: mobilita. Můžeš složte a rozložte tento produkt Lidl usnadnil. Vaše kočka se také díky tomu bude moci usadit na různých místech v domě. Jistě jste pochopili, že při cestování nehrozí, že se bude nudit nebo nebude mít odpadkový koš.

Při nákupu opět nemusíte čekat na akci. Nákupem tohoto zboží z Lidlu se nic nezruinuje. Ve skutečnosti to jen stojí 9,99 eur. Také si budete muset pospíšit, abyste se vyhnuli nedostatku zásob!

Lidl: Váš cestovní doplněk!

Lidl také nabízí popelnice v jejích paprscích. Tento doplněk zajistí pohodlí Vaší kočky při cestování. Ve skutečnosti snadno poslouží jako přepravní klec. Na rozdíl od koše na podestýlku zajistí i bezpečnost kočky v případě incidentu.

Tento doplněk Lidl lze libovolně skládat a demontovat. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle návodu k instalaci ve vaší domácnosti. A jakmile jsou mříže upevněny, nehrozí, že by vaše kočka utekla! Nebojte se, protože si tam užije skvělého pohodlí. Klec budete moci vyčistit, aniž byste se poté museli hodně namáhat. Chcete si ho koupit? Bude potřeba počítat 12,99 eur během nákupu!

K přečtení Najde psa zahrabaného zaživa na pláži, jeho život se navždy změní

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.