Accueil » Zvířata » Obrovský strach z kočky, která si hraje s žábou, napodobuje její mňoukání.

Obrovský strach z kočky, která si hraje s žábou, napodobuje její mňoukání.

Video: Obrovský strach z kočky, která si hraje s žábou, napodobuje její mňoukání.

Zvířata často přijímají chování nečekané a překvapivé a ukazují nám, že jsou nám ve skutečnosti mnohem podobnější, než si myslíme. představte si. Ať už je to laň, která pomáhá plačícímu dítěti, nebo kočka, která si vyřizuje své záležitosti.

Tentokrát, je to kočka a žába který si podmanil sociální sítě scénou, která všechny překvapila: obrovský strach kočky, která si zkouší hrát s žábou a vidí, že je schopna dokonale napodobit její mňoukání.

Video :

Jak můžete viz video, kočka poplácá žábu tlapkou po hřbetě, když žába náhle začne hlasitě mňoukat a dokonale napodobí kočičí křik.

Kromě toho kočka, tak překvapená, je pak k smrti vyděšený a uteče. náhlezatímco ostatní kočky podívejte se na žába s údivem, aniž by skutečně chápali, co se děje. Nečekaný snímek, který zviditelnil schopnost těchto obojživelníků vydávat zvuky a… komunikovat. Video s touto roztomilou kočkou a žábou se stalo hitem s více než 37 miliony zhlédnutí na webu Platforma TikTok.

Zdroj: Capture Instagram
Podle čísel:

Kočka žábu rozhodně nečekala. by byl schopen reprodukovat svůj vlastní zvuk. Netrvalo tedy dlouho a lidé, kteří záběry viděli, video viralizovali a přidali další 37 milionů názorů a nejrůznějších reakcí na něj.

Nejlepší komentáře:

„Je tak vyděšený“Co je to za žábu? „Rozplakal jsi ho!“. „Kočka by měla jít raději pryč“, „Poplach“, „Právě jsem ji objala“, „Není jí dobře, a proto dělá takový hluk“, „Kočka běhá kolem, jako by nemohla zastavit poplach“ nebo „Vypadá jako malá sestřička, která pláče, protože ji velký bratr otravuje“, jsou některé z nich. z nejoblíbenějších reakcí.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.