Accueil » Zvířata » Opuštění 14letého psa vyvolává v útulku smutek a rozhořčení

Opuštění 14letého psa vyvolává v útulku smutek a rozhořčení

Obsah

© Opuštění 14letého psa vyvolává smutek a rozhořčení v útulku

Je těžké zůstat lhostejný tváří v tvář strašlivému opuštění nebohé Sophie, 14letého psa, který jen prosil o lásku. Jeho bývalí majitelé se ho vlastně zbavili jako předmětu. Krutý čin, který rozzlobil tisíce lidí.

Před pár dny dobrovolníci z útulku sdíleli svou bolest na sociálních sítích. Skutečně jim zlomil srdce příběh malé Sophie, 14letého psa, kterého její bývalí majitelé krutě opustili.

Srdcervoucí opuštění

Předchozí majitelé zlatého retrívra řekli, že se o ni již nemohou starat kvůli stěhování. „Řekli nám, že navštívili útulky a že jsme jejich poslední zastávkou,“ řekl Casey Newton, ředitel útulku.

Přečtěte si 4 málo známé způsoby, jak vám vaše kočka říká, že vás miluje

Dobrovolníci jsou bohužel zvyklí tohoto druhu zkušeností. Lhostejnost majitelů psa je však hluboce zasáhla. „Bylo to jako pohovka, která mi už neseděla, nebo kus oblečení, který mi přestal vyhovovat. Když jsem viděl reakci těchto majitelů a toho psa, trhalo mi srdce.“

Pokračuje: „Myslím, že to je to nejtěžší, protože to vidíme tak často. Je to velmi smutné. Zdá se, že psi si myslí, že udělali něco, co si zaslouží, aby je jejich majitel opustil, a to je nepřijatelné. »
Opuštění 14letého psa vyvolává v útulku smutek a rozhořčeníZachyťte facebook

Pes potřeboval lásku a náklonnost!

V tak pokročilém věku potřebovala chudák pes Sofie velkou podporu. Delikátní situace pro dobrovolníky. “ Jak jí mám říct, že je v bezpečí? Jak ji přimět, aby pochopila, že neudělala nic špatného? Jak ji přimět, aby pochopila, že jsme cizí lidé, ale že se o ni postaráme? „.

Hněv dobrovolníků se mísil s hněvem mnoha uživatelů internetu. Všichni jsou skutečně pobouřeni smutným osudem psa. Tento příběh se dotkl tolika lidí, že byly vybírány dary pro blaho staršího psa.

K přečtení Vyděšený pes vidí její život obrácený naruby díky lásce svých nových pánů!

Opuštění 14letého psa vyvolává v útulku smutek a rozhořčeníZachyťte facebook

Teplý dům

Naštěstí o pár hodin později přinesli členové útulku uklidňující zprávu: Casey Newton, jeden z veterinářů sdružení, se rozhodl přivítat pejska Sophii.

„Nemohli jsme si přát lepší.“ místo pro tuto krásnou starou fenku. Nyní těží z pohodlí Caseyina domova a péče, kterou na svůj věk potřebuje,“ radují se dobrovolníci.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.