Accueil » Zvířata » Orangutaní matka našla své ztracené mládě a její reakce je ohromující!

Orangutaní matka našla své ztracené mládě a její reakce je ohromující!

Orangutaní matka našla své ztracené mládě, její reakce je šokující!

Setkání ztracených dětí a jejich matkou jsou vždycky srdceryvné, ale nedávný příběh orangutaní matky a jejího shledání se ztraceným potomkem je emočně zdrcující.

Když orangutaní matka Clara porodila svou malou Claritu, byla připravena dát svému drahému dítěti všechno. Pomalu ji zvedla a od první vteřiny ji začala krmit.

Clara a její mládě žijí v orangutaní rezervaci v Nyaru Menteng, à Borneoútulek pro orangutany bez domova.

Ale jednoho dne, Clarita zmizela. Trvalo jim týden, než dítě našli.

To vše díky nadaci Borneo Orangutan Survival Foundation.

NicméněSetkání po sedmi dnech však nebylo tak šťastné jako ve filmu. Nervózní sestra držela dítě před matkou. Dítě, které bylo odděleno od matky, může být odmítnuto. Personál se bál, že ho Klára odmítne, protože to není její dítě.

Orangutaní matka se konečně shledala se svým uneseným mládětem a její reakce nás všechny rozplakala.Zdroj: Capture Instagram

To je způsobeno neschopností matky rozpoznat její dítě, a ne pouhé odmítnutí. Ale naštěstíKlára přijala své dítě a chlapec se vrátil do jejího života.

Díky pečlivým metodám zaměstnanců společnosti Borneo, Klára, velmi dojatá, natáhla ruce a pohladila Claritu přes mříže.

Orangutaní matka se konečně shledala se svým uneseným mládětem a její reakce nás všechny rozplakala.Zdroj: Capture Instagram

Zaměstnanci předali dítě matce, který ho okamžitě začal krmit. Nyní musí matka a dítě dokončit adaptační proces, aby byly připraveny na další scénář: návrat do volné přírody.

Je to skutečně šťastný konec pro dítě i jeho matku. Video je opravdu dojemné. Orangutani jsou tak podobní lidem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.