Accueil » Zvířata » Osiřelá koťata přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Osiřelá koťata přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Obsah

© Osiřelá koťátka přicházejí do domu díky rodinnému psovi

Osiřelá koťátka našla nečekaný domov v domově rodiny milující zvířata. S pomocí psa dokázali překonat nepřízeň osudu a získat lásku a péči, kterou zoufale potřebovali.

Všechno to začalo, když vrh koťat, opuštěná a osiřelá, se ocitla v nouzi v ulicích města. Tyto mladé kočkovité šelmy bez domova as malou nadějí na přežití zoufale potřebovaly bezpečné útočiště.

Ti pak měli šanci potkat psa odhodlaného pomoci jim a zapojit do záchrany celou jeho rodinu. Bez těchto laskavých duší by malé kočky nepřežily.

K přečtení Ohromující reakce ztraceného psa, který najde svého pána!

Rodinný pes za příběhem

Tento pes objevil první kotě úplně sám před domem svých majitelů. Pak se rozhodl přivést ho dovnitř přes dvířka pro kočky.

Majitel byl zmatený čelil nálezu svého psa a nevěděl, co dělat. Přátelský pes ale neskončil a krátce poté si rychle přivedl druhé kotě. Na pozemku bylo později nalezeno třetí a poslední kotě. Po matce však nebylo ani stopy.
Osiřelá koťata přicházejí do domu díky rodinnému psoviZachyťte facebook

Rodina si pak vzala tři koťata, samce a dvě samice, aby se o ně postarali, zatímco jim útulek našel pěstounskou rodinu. Krmili je směsí umělé výživy a mokré stravy. Díky tomuto psovi s velkým srdcem se tři koťata mohla dobře rozjet.

Koťata s roztomilými osobnostmi

Rychle předvedli obrovské množství chuť k jídlu a obrovskou energii. Pak se začaly odhalovat jejich osobnosti. Jeden miluje sledování lidí, jiný je dobrodružný a třetí je velmi zvědavý. Wendy je odvážlivec, ráda šplhá a dostává se do problémů.

Přečtěte si Tento mladý toulavý pes konečně doufá, že najde rodinu, aby zapomněl na svou minulost

Osiřelá koťata přicházejí do domu díky rodinnému psoviZachyťte facebook

Jejich hravá a roztomilá povaha jen sílila, jak vyrůstali. Brzy budou koťátka moci najít věčnou rodinu. Jejich budoucnost vypadá slibně, protože bez prozřetelného zásahu psa a jeho majitele měli jen malou šanci ji dosáhnout.

Příběh osiřelých koťat a jejich nečekaného domova se soucitnou rodinou a laskavým psem se stal virálním na sociálních sítích. Mnoho lidí se tímto příběhem dotklo a nabídli rodině pomoc tím, že přinesou jídlo a zásoby pro koťata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.