Accueil » Zvířata » Osiřelá štěňata Seznamte se s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!

Osiřelá štěňata Seznamte se s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!

Obsah

© Osiřelá štěňata jsou seznámena s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!

Neuvěřitelným zvratem osudu narazila skupina osiřelých štěňat na zatoulaného psa, který právě přišel o svá vlastní štěňata. Rozhodla se je tedy adoptovat, jako by to byly její vlastní malé děti. Tento dojemný příběh šokoval tisíce lidí po celém světě. Ve skutečnosti ukazuje neuvěřitelný mateřský instinkt a soucit, který existuje ve zvířecí říši.

Pes skutečně přišel o štěňata za tragických okolností. Mezitím skupina osiřelých štěňat zoufale potřebovala matčinu lásku a péči. Tehdy zasáhl osud a umožnil neuvěřitelné setkání.

Štěňata zoufale potřebovala matky. Nova právě přišla o potomka a měla mateřskou lásku a spoustu mléka, které mohla nabídnout. Dobrovolníci je dali dohromady v naději, že pes mrňata přijme.

Přečtěte si Kdo je chytřejší, kočky nebo psi? To je odpověď od odborníků!

Nova byl toulavý pes. Jedna osoba jasně pochopila, že nedávno porodila děti. Přes pátrání v okolí se žádné štěně neobjevilo.

Pes končí v útulku!

O psa se postaral tým v místním útulku Služby pro zvířata. Ve stejném období navíc přijali vrh novorozených štěňat, jejichž matku se nepodařilo najít.
Osiřelá štěňata jsou seznámena s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!Zachyťte facebook

« Byli malí, potřebovali být krmen z láhve a získat okamžitou pozornost. Měli na to jen týden až deset dní.

Poslední jmenovaný spustil na sociálních sítích výzvu o pomoc. Hledali jsme dobrovolníky, kteří by se štěňata ujali, starali se o ně a krmili je z láhve.

Chcete-li si přečíst Toto štěně poprvé objevuje déšť, uživatelé internetu byli ohromeni jeho reakcí

Nový začátek !

Ten, kdo našel Noa na ulici, pak viděl tuto zprávu. Byla to ona, kdo měl nápad představit psa těmto osiřelým štěňatům. Kontaktovala tedy útulek, aby jim dala vědět.

Dobrovolníci pak pochopili že to bylo setkání, které mohlo zachránit životy, ale jehož výsledek nebyl zdaleka zaručen. Pes Nova totiž mohla tato štěňata, která koneckonců nebyla jejími biologickými štěňaty, velmi dobře odmítnout.

„Okamžitě je adoptovala. »

Pochybnosti však rychle zmizely. Opravdu, první kontakt byl více než uklidňující. „Nova byla tak šťastná, že vidí štěňata! „Okamžitě je adoptovala a byli velmi šťastní, že mají matku a jídlo. »
Osiřelá štěňata jsou seznámena s toulavým psem, co se stane, je překvapivé!Zachyťte facebook

Takže psí fenka zachází s nimi, jako by je porodila, pečuje o ně a chrání je s bezmeznou něhou. Tato štěňata nakonec dorazila v pravý čas, aby zaplnila prázdnotu, kterou jejich rodina opustila. A ona sama nemohla být pro tato malá stvoření, která potřebují mateřskou přítomnost, lepší.

Přečtěte si Tento zlatý retrívr slaví 20 let a stává se nejstarším na světě

Pěstounská rodina přijala tuto rozkošnou rodinu smíšených psů. Také chce adoptovat Novu, jakmile budou štěňata dostatečně stará a samostatná.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.