Accueil » Zvířata » Ostrá reakce hluchého a slepého psa, když se jeho majitel vrátí domů

Ostrá reakce hluchého a slepého psa, když se jeho majitel vrátí domů

Obsah

© Hluchá a slepá reakce psa, když se jeho pán vrátí domů

V dojemném videu, které se stalo virálním na sociálních sítích, můžeme vidět emocionální reakci hluchého a slepého psa, když si uvědomí, že se jeho majitel vrátil domů po dni v práci. Video pak dojalo tisíce lidí po celém světě. Ve skutečnosti to ukazuje neuvěřitelné spojení a bezpodmínečnou lásku, která existuje mezi psy a jejich majiteli.

Hlavní hrdina tohoto příběhu stěhování je pes, který ztratil zrak a sluch v důsledku genetického onemocnění. Přes svá omezení se ukázal jako odvážný a přítulný pes. Vždy je skutečně připraven projevit svou náklonnost svému pánovi prostřednictvím doteku a čichu.

Morty proto není schopen vidět ani slyšet jako většina jeho společníků. Přesto tento milující a veselý pes nikdy nevynechá návrat svého majitele domů. Jakmile zjistí, že je jeho pán doma, zajásá.

Přečíst Toulavá kočka hledala potravu pro svá koťátka a našla věčný domov

Morty je součástí rodiny 4 psů, všichni neslyšící a nevidomí nebo nevidomí. A jsou hvězdami účtu TikTok „@Echobadlistener“, který má více než 400 000 odběratelů.

Někteří velmi inteligentní psi

Tak předvedli dva psi z této rodiny jejich velkolepá spoluúčast. Ve skutečnosti používají svůj čich a fyzický kontakt k tomu, aby si porozuměli a pozvali se ke hře.

Tato rozkošná sekvence pak pohnula mnoha uživateli internetu.

Milují svého majitele!

Mix Border Collie je „velmi šťastný pes“, prohlašuje jeho majitel. Neví, co je jiné. Je odvážný a vtipný. S několika preventivními opatřeními může kdokoli pěstovat psa se speciálními potřebami. »

Přečtěte si Je dobré nebo špatné spát se svou kočkou? Odborníci odpovídají

Dodává, že Morty se vždy vzruší, když cítí, že je mu někdo blízký. Ale jeho radost dosáhne zcela nové úrovně, když pozná svého majitele.

Párty každý den

Každý den, kdy majitel přijde domů z práce, Morty to vycítí a přivítá ho slavnostněji a vřeleji.

Stačí vidět jeho reakci na přítomnost svého pána v kuchyni, abychom pochopili míru připoutanosti, kterou k němu cítí. Morty už vlastně nemůže sedět. Pak skočí a vrtí ocasem, čímž plně vyjadřuje své štěstí, že je po jejím boku.

Tato rodina je opravdu výjimečná. Otevřít dveře svého domova ne jednomu, ale čtyřem psům se speciálními potřebami je velká noblesa. Díky lásce a pozornosti, kterou jim jejich majitelé věnují, vedou navzdory svému handicapu šťastný a naplněný život.

pic.twitter.com/k1Mldqjqm2

Chcete-li si přečíst Jeho majitelé odešli do pečovatelského domu, tato kočka nechápe, proč je v útulku

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 17. listopadu 2023

Pokud si chcete přečíst více podobných článků, doporučujeme podívat se do naší kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro map-breclavsko publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.